Tajemniczy tytuł Kalypso

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Sierpień 2017
  • Komentuj 0

''Prastare przysłowie ostrzega: Nigdy nie ufaj demonowi, zdradę mają we krwi'' głosi dość enigmatyczny podpis pod teaserem nowej gry Kalypso Media oraz Games Farm. Więcej na Gamescomie?

''Przygotujcie się na przebudzenie'' zdradza teaser i zapowiada grę na przyszły rok. Tylko z czym mamy właściwie do czynienia? Spekuluje się, że oto patrzymy na nowego eRPeGa studia. Cytat o demonie, który przytoczyłem na początku to słowa Carissy Cantrecht... czyli bohaterki gry Shadows: Heretic Kingdoms stworzonej przez Games Farm.

Można się domyślać, że zapowiedziana teaserem gra będzie miała bardzo dużo wspólnego właśnie z Shadows: Heretic Kingdoms, ale żadnego oficjalnego potwierdzenia póki co się nie doczekaliśmy. Stawiam, że oba studia będą gotowe pokazać coś więcej podczas zbliżającego się wielkimi krokami Gamescomu, który dla zwiedzających otwiera się już w przyszłą środę. 

[źródło: Kalypso Media YT]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze