STREAMERZY JAROCK – KIEDYŚ I DZIŚ VOL.4

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Grudzień 2015
  • Komentuj 6
11026109_917833611611661_5919065951047574354_n Co tam u Jarockowych streamerów? W czwartym odcinku naszego cyklu zobaczycie zmiany jakie do swoich kanałów w ciągu ostatnich lat wprowadzili Broadty, Mkrr3 i Yuuhi! Zapraszam! 

Paweł ''Brodaty'' Midvith

Ten kawoholik nie rozstający się ze swoim litrowym kuflem mocnej kawy prezentuje gry niepopularne, tak zwane indyki, czyli  tworzone przez małe niezależne studia. Typ, który uzurpuje sobie tytuł naczelnego brodacza rozpoczął swoją przygodę od... irytacji ciągłymi pytaniami znajomych z cyklu "czy grałeś w..."
Naczelny hejter tzw. serii "zagrajmy w" wyznaje zasadę tworzenia "piguł" lub "new game everyday" - materiałów dokładnie prezentujących gry tworząc kanał bogaty w ilość pokazywanych gier, nie skupiając się na jednej. Stream to jedynie dodatek do działalności, ale zaskakujące bywa to, że odpowiedź na komentarz pod materiałem można dostać po 5 minutach.
Wśród jarockowców można powiedzieć, że "specjalista od wszystkiego" - jednego dnia opisujący jedną grę, następnego kolejną. Często na pytanie "grałeś w..." odpowiada czy gra jest dobra czy słaba pamiętając jej test, który przeprowadził w czasach starożytnego Rzymu.

Mateusz ''Mkrr3'' Krzesiński

Mateusz to człowiek, z którym nie da się nie napić. Jego tęga głowa jest wśród jarockowców wręcz legendarna co sprawia, że mało kto ma odwagę stawać z nim w tej konkurencji w szranki. Swoje streamy zaczynał w 2013 roku i już wtedy objawił się jego karciankowy geniusz. Nie bez kozery najlepiej kojarzycie go z Hearthstone'a, choć to nie w grze Blizzarda objawił się jego talent.
Prywatnie Mkkr oprócz łupania w karty umila sobie czas grając w różnego rodzaju produkcje MMO, RTSy i podobnie jak kolega wyżej nie pogardzi dobrym indykiem. Zwłaszcza w sosie żurawinowym i młodymi ziemniaczkami. Mateusza raczej nie zobaczycie grającego w Slendermana i tym podobnych produkcjach - jak sam przyznaje za horrorami, mówiąc bardzo delikatnie, nie przepada.

Kamil ''Yuuhi'' Prucheński

Yuuhi to postać dosyć enigmatyczna, a zarazem stały członek Ekipy JaRock. Nie ustaje w poszukiwaniach nowych rozwiązań wprowadzanych do gier przez co nie ma zdeklarowanego ulubionego gatunku. Jakie produkcje możecie znaleźć na jego kanale? Wszystkie! Kamil nie jest giercowym rasistą i pokazuje każdy rodzaj gry - od RTSów, przez przygodówki i FPSy, aż po platformówki. Tak jak wielu jarockowców swoją pasję do grania udało mu się zamienić w sposób na życie. Do rozpoczęcia strumyków zachęcił do inny streamer ponad 2 lata temu. Czas bez streamów spędza czytając książki, oglądając filmy i bawiąc się ze swoją kotką.
Zapytany o gry, w które obecnie się zagrywa bez zastanowienia wskazał dwa tytuły: ciągle świeżego Rainbow Six: Siege oraz gratkę dla prawdziwych militarystów czyli Armę 3. Nie pogardzi przejęciem sterów jakiegoś państwa w Europie Universalis 4 czy Civ: Beyond Earth. Mimo wielkiego zainteresowania z Waszej strony Yuuhi nie pokazuje horrorów. Powód? Podczas streamu zdarza mu się krzyczeć jak mała dziewczynka co w Was wywołuje salwy śmiechu, a u niego palpitację serca.
Zdarzyło Wam się kiedyś sprawdzić jak wymawia się jego ksywkę od tyłu? Przypadek? Nie sądzę ; )

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze