Streamerzy Jarock - kiedyś i dziś vol.2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Listopad 2015
  • Komentuj 11
10887338_10200460110382598_6637705122165619892_o Dziś kontynuujemy serię z naszymi streamerami w rolach głównych. Na scenie wystąpią dziś Nexos, CTSG oraz Rivid. Jak zmieniały się ich kanały w przeciągu kilku ostatnich lat? Zaraz się przekonamy! 

Kamil ''CTSG'' Popielski

Kamila można spokojnie uznać za weterana YouTube'a, w końcu tworzy na nim od 2006 roku. Zaczynał od koreańskiego MMO GunBound, ale pewnie najlepiej kojarzycie jego filmy z Minecrafta, który jeszcze wtedy nie był takim fenomenem za jaki uznajemy go dzisiaj. Zobaczcie jak to było na początku:
Dzięki latom pracy na YT Kamil wie, że to własnie kontakt z jego widzami jest najważniejszy. Stara się odpisywać na Wasze maile czy wiadomości na Facebooku kiedy tylko może i sprawia mu to ogromną radochę. Poprawił się też jego warsztat. Jak sam pisze do pełni szczęścia brakuje mu tylko wejściówki z Teleexpresu, bo tempo mówienia odpowiednie już ma:

Johnny ''Nexos'' Oraczewski

Plotka głosi, że kiedy Blizzard ogłosił stworzenie World of Warcraft Nexos został ogłoszony jego guru. Człowiek, który o tej grze wie więcej niż sami twórcy, zaczynał od przygotowania poradników dla zwykłych śmiertelników:
_c Trzy lata później Nexos stał się dużo bardziej przebojowy (przynajmniej jeśli idzie o głos), możemy też sobie oglądać jego twarz. Choć podobno to jedynie sztuczka utalentowanego grafika komputerowego bo jak niesie wieść gminna Nexos jest potomkiem samego Thralla, którego przewyższa zarówno mocą jak i wiedzą. Nie jest mu jednak obca ludzka twarz. Jak każdy z nas on też ma swoje słabości. Jedną z nich jest hazard:

Krzysztof ''Rivid'' Wacławek

Rivid to stosunkowo nowy nabytek na JaRocku. W gry gra dłużej niż większość z Was chodzi po świecie (pierwsze wzmianki o Rividzie można znaleźć już w nordyckich mitologiach). W czasach kiedy nagrywał swoje pierwsze materiały na YouTube nie było jeszcze kolorowych kamer dlatego widzicie go na czarno-biało. Nie zraziło to młodego wtedy jeszcze Rivida, który dalej kontynuował swoje przygody w internecie:
_cQKUrOLKc Prywatnie miłośnik planszówek i sesji RPG. W końcu doczekał się wypuszczenia bardziej zaawansowanego technicznie sprzętu dzięki czemu nie jesteście skazani na szarzyznę. Widać, że miłość do Diablo III nigdy nie rdzewieje. I nie dziwota:
_GYd1Q

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze