Stardew Valley otrzymało ogromną aktualizację 1.4

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Listopad 2019
  • Komentuj 0

Dzisiaj pozachwycam się Stardew Valley, które jest fantastyczną produkcją z pogranicza gry farmerskiej i symulatora. W rzeczywistości to jedna z tych gier, gdzie zajmujecie się poletkiem, a przy okazji wykonujecie masę innych, niekoniecznie z tym związanych czynności. Generalnie to fantastyczny tytuł, który stał się jeszcze lepszy dzięki ostatniej aktualizacji.

1.4 już jest w Stardew Valley

Długo przyszło nam czekać na aktualizację 1.4, ale zdecydowanie warto było. Przede wszystkim naprawia ona setki drobnych błędów w Stardew Valley i poprawia tryb multiplayer, który polecam każdemu z całego serca. Doprawdy, dzięki niemu ta produkcja otrzymała drugą głębię. No chyba, że ktoś zna grę na pamięć i psuje zabawę innym…

Co jednak dodaje aktualizacja 1.4? Nowe wydarzenie dla wszystkich postaci z którymi możemy zdobyć 14-serduszek relacji. Pojawiły się też stawy z rybami, w których można hodować te zwierzęta. Dostępna jest również nowa mapa, Four Corners, która jest idealnym miejscem właśnie dla trybu multiplayer.

Do tego zaimplementowano kilka nowości z kategorii Quality of Life, które powinny uprzyjemnić rozgrywkę w Stardew Valley. Przykładowo, kegi będzie można stackować, pojawiła się specjalna zakładka socjalna w której można śledzić, co lubi, a czego nie lubi dany mieszkanie wioski. Pojawiła się również nowa tajemnica, związana z opuszczonym budynkiem z którego słychać niepokojące dźwięki.

Co poza tym? 60 nowych przedmiotów, tona rzeczy kosmetycznych, dwa nowe, alternatywne poziomy w kopalniach, dwa nowe potwory, nowy rodzaj ulepszenia u kowala,  menu emotek i wiele więcej! O tym jednak poczytacie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze