StarCraft Remaster w sierpniu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

14 sierpnia swoją premierę będzie miała zremasterowana wersja legendarnego StarCrafta. Blizzard pokazuje nowy zwiastun i ustala cenę na 15 Euro. 

19 lat po swojej premierze wraca oryginalny, choć nieco przez deweloperów podrasowany, StarCraft. Gra, bez której dzisiejsza branża wyglądałaby zupełnie inaczej, a e-sport mógłby w ogóle się nie wykształcić, doczekała się porządnego remastera. 

Co dostaniecie za swoje 15 Euro? Cutscenki w pełnym 1080p, rozdzielczość dobijającą do 4K, polską wersję językową i dodatek BroodWar. Poprawiono także system wyszukiwania graczy w rozgrywkach multiplayer i system rankingów, a grę zapisywać będzie można w chmurze. Mówiąc w dużym skrócie - zrobiono wszystko, by gra przystawała do dzisiejszych standardów.

Odświeżony StarCraft pojawi się 14. sierpnia, ale Wy już teraz możecie składać na niego zamówienia przedpremierowe. Tak, zasada ''no preorders'' nadal obowiązuje, ale myślę, że dla takiej legendy jak kosmiczny RTS Blizzarda spokojnie można zrobić wyjątek. My life for Aiur! 

[źródło: eu.battle.netStarCraft - YT]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze