Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Wrzesień 2021
  • Komentuj 0

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake. Na PC i na Playstation 5. Na tym w zasadzie mógłbym zakończyć pisanie tego tekstu, bowiem nic więcej Wam do szczęścia (mnie również) nie jest potrzebne. Pozwolę jednak przytrzymać Was nieco dłużej.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake staje się prawdą

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake pojawi się na PC oraz PlayStation 5, ale kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo. Gra jest na wczesnym etapie produkcyjnym, więc za szybko jej nie ujrzymy. Za remake (nie mylić z remasterem) odpowiada Aspyr Media we współpracy z LucasFilm Games. Przy tworzeniu gry pracują osoby pracujące również przy oryginale z 2003 roku.

Historia ponownie zabierze nas na wydarzenia przed filmową sagą, a dokładnie 4000 lata wstecz. Star Wars: Knights of the Old Republic Remake wierne będzie pierwowzorowi od BioWare. Twórcy chcą przebudować jednego z najlepszych RPG-ów w historii, wyposażyć go we współczesną technologię, nowoczesną grafikę oraz mnóstwo usprawnień, ale zachowując historię oraz postacie, które gracze pokochali.

Co mogę więcej dodać? No… jaram się, po prostu się jaram! Niech Moc będzie z Wami i z Star Wars: Knights of the Old Republic Remake! Oby tego nie popsuli.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze