S.O.S Snoop Dogg

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Styczeń 2018
  • Komentuj 11

Wszyscy kochamy streamerów, my i Wy. Nie wiem jak z raperami, ale w tym wypadku zrobimy chyba wyjątek. Oto właśnie jeden z nich postanowił przebranżowić się na jednego z nas. SnoopDoggTv?

Oglądaj The king comes to the island! SOS available in Early Access! od użytkownika Doggydogg20 na www.twitch.tv

Snoop pojawił się na Twitchu z grą SOS, która aktualnie weszła w fazę early access. Stream Doggydogg20 oglądało łącznie prawie 100 tysięcy użytkowników Twitch. Czy survivalowy fps zyska dzięki temu więcej fanów? Wygląda na to, że nie tylko internetowi ''wpływacze'' mogą reklamować gry.

Oglądaj The king comes to the island! SOS available in Early Access! #sponsored od użytkownika Doggydogg20 na www.twitch.tv

SOS w najtańszej wersji kosztuje 108zł. Możecie też pokusić się na droższe wersje, jednak zawierają tylko skórki, emotki i cały inny zbędny zestaw bajerów. Ale jeśli ktoś kocha Snoop Dogga, to pewnie wyszarpie z portfela stówkę, bo być może spotka rapera w wirtualnym świecie?

Ja to bym chciała pograć z Dodą... A Wy? Kogo z reala chcielibyście zobaczyć na streamie?

[Źródła:twitch.tvpcgamer.comventurebeat.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze