Smite odsłania karty

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Październik 2016
  • Komentuj 0

Na razie nie wiadomo kiedy premiera

Na razie nie wiadomo kiedy premiera

Smite sam w sobie był pewną wariacją na temat MOBA, a teraz jego twórcy z Hi-Rez przygotowują turową startegię z elementami karcianki. Zapisy do bety już trwają! Nie wiadomo na razie kiedy pełna wersja gry trafi na Wasze sprzęty, ale patrząc na to, że autorzy już teraz zapraszają do wzięcia udziału w becie to można wnioskować, że premiera jest bliżej niż dalej. W Smite Tacttics gracze mierzyć się będą w pojedynkach 1 vs 1, albo przeciwko AI, albo z prawdziwym przeciwnikiem. Te pierwsze stworzono w ramach trybu przygodowego, te drugie wyposażone będą w tryb rankingowy, a gracze będą mogli walczyć w ligach. Zawodnik wcielał się będzie w jednego z bogów (do wyboru póki co jest Grecki, Skandynawski, Egipski i Chiński), którzy następnie poprowadzą swoje armie w bitwach rozgrywanych w turach. Hi-Rez utrzymuje, że bogowie będą różnić się od siebie specjalnymi umiejętnościami i będą w stanie przywoływać specjalne jednostki dostępne tylko jego nacji. Przed starciem decydujemy się, wybierając odpowiednie karty, na to jakie jednostki zabierzemy ze sobą w bój. Rozgrywka, jak już wspomniałem, podzielona została na tury. Wszystko prezentuje się tak:
''Zawsze chcieliśmy rozszerzyć uniwersum Smite” mówi główny projektant Scott Lussier. ''Smite ma miliony fanów na całym świecie, a dzięki Smite Tactics gracze będą mogli sprawdzić mitologiczną wojnę z całkiem nowej perspektywy”. Na razie wiadomo jedynie o wydaniu gry na komputery osobiste, ale jak zapewniają w Hi-Rez gra może obsługiwać także pady, co może oznaczać, że Tactics prędzej czy później trafi także na konsole. A! Wspomniana beta! Zapisów możecie dokonywać już teraz, wystarczy wejść tutaj i zgłosić chęć do udziału w testach.

Gra prawdopodobnie trafi także na konsole

Gra prawdopodobnie trafi także na konsole

[źródło: smitetactics.com, gamespot.com, pcgamesn.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze