Ślub z... kartridżem Tetrisa

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Styczeń 2018
  • Komentuj 4

Ludzie są... dziwni. Jestem pewien, że wielu z Was się z tym zgodzi, ale o sytuacji takiej jak w przypadku Noorul Mahjabeen Hassan chyba jeszcze nie słyszeliście. Dziewczyna chce poślubić kartridż Tetrisa!

Szczęśliwa para

Mówi się, że serce nie sługa i założę się, że wielu z Was też wskazałoby kilka gier, w których się zakochało na zabój. W moim przypadku byłaby to pierwsza część Company of Heroes czy Empire: Total War. Przyznam Wam jednak w tajemnicy, że jeszcze nie przyszło mi do głowy, żeby wchodzić z nimi w oficjalny związek małżeński. Tymczasem studiująca na Florydzie Noorul nie wyobraża sobie życia bez swojego Tetrisa. Nie wyobraża sobie do tego stopnia, że zamierza wziąć ślub ze swoją ukochaną grą. 

Nie będzie to pierwszy związek Noorul z przedmiotem. Dziewczyna określa się jako osoba ''objectum sexual'' co oznacza, że czuje pociąg tylko i wyłącznie do przedmiotów. Wcześniej żyła w związku z oscyloskopem imieniem Braxton i Pierrem kalkulatorem, ale ich dni od dawna były... policzone (you see what I did there?). Od 2016 dziewczyna jest uczuciowo związana z kartridżem Tetrisa i to z nim planuje swoją przyszłość. 

Co połączyło parę? Dziewczyna twierdzi, że poznali się przez ''znajomego'' (wiecie jak to jest w towarzystwie), grę Smash Run. Tam usłyszała muzyczkę z Tetrisa i od tego momentu nie mogła przestać o grze myśleć. Cytowana przez metro.co.uk mówi:

Tetris jest taki piekny, jest doskonały i stymuluje Twój mózg. Fizycznie doznaję takiego samego uczucia jak ludzie będący w związkach - takiego, że wiesz to jest ten jedyny.

Kiedy ślub? Już niedługo, Noorul musi najpierw skończyć studia, ale w planach ma zaproszenie na ceremonię całej rodziny i przyjaciół.

Chcę wyjść za Tetrisa i chcę mieć prawdziwą ceremonię. Chcę żeby wszyscy tam byli. 

Niestety nie udało się uzyskać komentarza od przyszłego Pana Młodego. 

Ślub juz w najbliższe wakacje

[źródło: metro.co.uk, yahoo.com, thesun.co.uk]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze