Santa Claus in Trouble

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Grudzień 2017
  • Komentuj 12

Dzisiaj krótko, bo trzeba zabrać się za kolejną porcję świątecznych pierniczków. Z roku na rok coraz trudniej poczuć magię świąt. Brak śniegu, pośpiech, stres i cała masa innych niesprzyjających okoliczności. Znacie to pewnie, trzeba sobie więc radzić inaczej, niż słuchając All I Want For Chrismtas Is Youuuuuu. 

Poczujmy się dziećmi raz jeszcze.

Pamiętacie co robiliśmy kilkanaście lat temu? Wszyscy kochaliśmy Świętego Mikołaja, a kiedy dostaliśmy w prezencie pierwsze komputery, to warto było wykorzystać je do utrzymania tej atmosfery. Pomogło nam w tym studio Joymania, które wypusciło kultową grę Santa Claus in Trouble. Na choinkę! Jakie to było DOBRE!

W tej platformówce 3D wcielaliśmy się w Świętego, który przeskakując ponad wrogimi stworami zbierał dzieisątki prezentów. Przecież dzieci muszą je dostać! Ćwiczyliśmy więc pierwsze zręcznościowe skille ratując święta i magia tego pięknego czasu rozlewała się w naszych malutkich serduszkach.

Więc zachęcam Was moi kochani, skorzystajcie dzisiaj z okazji, zróbcie coś dobrego dla innych i dla siebie, bo przecież ciężarówki Coca-Coli ruszyły już w drogę. Święta nadchodzą!

Pogrzebcie trochę w internecie, Santa Claus in Trouble czeka na Was. :)

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze