Ruszył darmowy weekend z Wildlands

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Kwiecień 2018
  • Komentuj 1

Ubi niedawno zapowiedziało drugi rok wsparcia dla Ghost Recon: Wildlands, który zaczął się od wprowadzenia ''Operacji Specjalnych''. W nowej aktualizacji spotkamy sławnego Sama Fishera ze Splinter Cell, a wszystko to możecie zobaczyć na własne oczy dzięki darmowemu weekendowi z Wildlands.

Wycieczka do Boliwii odwiedzić kilku starych znajomych

Weekend kończy się o 23:59 w niedzielę, więc czasu na testy będzie wystarczająco. Oferta obejmuje wszystkie platformy sprzętowe na jakiś pokazał się Ghost Recon: Wildlands - PC, PS4 oraz Xbox One. Zadaniem graczy, którzy w czteroosobowych drużynach elitarnych Duchów, jest walka z boliwijskim kartelem Santa Blanca. 

W ''Operacjach Specjalnych'' do Duchów dołączy nie kto inny jak Sam Fisher, główna postać z gier Splinter Cell. Po sieci krążą plotki mówiące o tym, że pojawienie się Fishera w Ghost Recon: Wildlands stanowi pierwszą, nieoficjalną zapowiedź długo wyczekiwanego następcy Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist z 2013 roku. 

Ścigając swój cel, agenta CIA który chce sprzedać sekrety agencji kartelowi Santa Blanca, Sam zawitał aż do Boliwii. Wsparcie w jego operacji zapewnią mu właśnie Duchy, które od dłuższego czasu operują na tym terenie.

Grę możecie ściągnąć albo ze Steama, albo z Uplaya. Oczywiście przez cały czas trwania weekendu gra, na obu platformach, została znacząco przeceniona (w przypadku wersji na PC nawet o 67%). Miłego strzelania!

[źródło: steam.com, ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze