Rusza Ja,Paczka!

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 17 Grudzień 2015
  • Komentuj 12
JaPaczka
Na co dzień jutuberzy i strimerzy, co innego kiedy przychodzi czas świąt!
Dawid Taranowski, dzięki za przeróbkę!

Dołącz do nas na live Ja,Paczka!

Ho ho ho! Śniegu może nie widać w większości regionów naszego kraju, ale magia świąt nawet bez białego puchu dociera niemal wszędzie. Kolędy, weseli ludzie, dziesiątki Mikołajów chodzących po ulicach, rozświetlone lampkami ulice i górki prezentów czekające pod choinkami. Niestety nie każdemu życie daje tyle, by przy tonie prezentów grzać się przy kominku - od dziś (17 grudnia), od godziny 20:00 ekipa JaRock rozpoczyna JaPaczkę - trwający bez przerwy przez 72 godziny LIVE charytatywny! Postaramy się, by ten LIVE był bardziej niezwykły - poza znanymi z JaRock streamerami spotkacie paru gości specjalnych, których nigdy o streamowanie byście nie podejrzewali. Wszelkie dotacje, które możecie wpłacać przelewami, PayU lub PayPalem (dostępne piątku) przekazane są na Szlachetną Paczkę. Wszyscy nasi streamerzy będą nadawać na jednym wspólnym kanale - JaPaczka na Hitbox'ie. Możecie też wpaść na Facebooka, na profil wydarzenia i zaprosić swoich znajomych do dołączenia. Dla kogo zbieramy? JaPaczka to stuprocentowe wsparcie ogólnopolskiej inicjatywy Szlachetna Paczka - pod tym linkiem możecie poczytać o niej więcej. Im więcej nas będzie tym lepiej! Nie musicie się logować na LIVE, każdy oglądający i dorzucający swoje parę złotych jest cenny :-) Dodatkowo nasi partnerzy - między innymi Asus, PlayStation, CD PROJEKT RED, Techland - ufundowali ciekawe gadżety i sprzęty dla osób, które w ramach dotacji dorzucą specjalną cegiełkę. Cenę takiego specjalnego "kuponu" planujemy od 8 do 200 złotych w zależności od wartości nagrody. Wśród osób wpłacających te cegiełki rozlosujemy między innymi laptop ASUS ROG G752VT, PlayStation 4 edycja 20th Anniversary, Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina 3 (XONE), Edycja Kolekcjonerska Dying Light (XONE, PC, PS4) oraz edycje innych gier w powiększonych formach (np. z figurką), słuchawki, podkładki, koszulki... JaPaczka
Jesteście gotowi? Powiększając powyższą grafikę możecie zobaczyć avatary streamerów biorących udział!
Przez 72 godziny, rozpoczynając od 17 grudnia, od 20:00 mamy dla Was blisko 35 streamerów (i kilku gości specjalnych), niemal 30 różnych gier - coś dla siebie znajdą fani chyba wszystkich gatunków. Mamy w "pakiecie" FPSy, ścigałki, gry moba, indyki, karcianki... Znajdą się też gry sportowe i RPGi. Na liście mamy też popularne Rocket League, H1Z1 (z słynnym telefonem Soua!), League of Legends, Counter Strike z Izakiem, Rainbow Six, ale również kilka gier indie oraz powroty do gier klasycznych. Wasze dotacje dzięki specjalnej "nakładce" będą pokazywane na ekranie wraz z kwotą, jaką udało się nam zebrać. My odpalamy LIVE, a to jak wielkie będzie to wydarzenie zależy od Was - Waszej ilości oraz hojności. Bądźcie z nami - dzięki Waszej obecności uda nam się wspólnie sprawić, że dla kogoś potrzebującego te Święta będą bardziej kolorowe! Ruszamy 17 grudnia o godzinie 20:00 na http://jarock.pl/jarock-live/.

Nie chcemy, by te 3 dni były tylko wspaniałe. Sprawmy, by przeszły do legendy.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze