Rozłożyliście serwery Ubi

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Grudzień 2016
  • Komentuj 0

Chętnych na grę Connorem nie zabrakło

Chętnych na grę Connorem nie zabrakło

Macie już swoją darmową kopię Assassin's Creed III? Nie? Nie udało się wczoraj połączyć z serwerami Ubi? Nie martwcie się, nie tylko Wam. Żadna poprzednia promocja związana z trzydziestymi urodzinami Ubisoftu nie wywołała takich kłopotów. Ani Prince of Persia: Piaski Czasu, ani Splinter Cell, ani The Crew nie sprawiło Ubi takich kłopotów jak Assassin's Creed. Wczoraj Twitter Ubisoftu w zdecydowanej większości wyglądał tak:
Każdy z tych twittów jest odpowiedzią na skargę gracza, który nie mógł się połączyć z serwerami Ubisoftu i pobrać darmowej kopii Assassin's Creed III. Pewnie dlatego konto Ubi Club opublikowało taką wiadomość:
Przypomina się tutaj, że czasu na ściągnięcie swojego Asasyna jest sporo, bo aż do czwartego stycznia, a kopii przecież na pewno nie zabraknie. Jeśli więc nie mogliście wczoraj połączyć się z serwerami to spokojnie: macie na to na pobranie gry jeszcze prawie miesiąc. Miłego grania : )

Do końca promocji jeszcze prawie miesiąc!

Do końca promocji jeszcze prawie miesiąc!

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze