Rollerdrome trafi do PS Plus

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 13 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Private Division oraz Roll7 ogłaszają, że Rollerdrome trafi do sprzedaży w cenie początkowej 19,79 EUR w serwisie Steam oraz dla posiadaczy każdej opcji abonamentowej PlayStation Plus. Przenieś się do roku 2030, odmalowanego w retrofuturystycznym duchu lat 70., w hołdującej temu okresowi cenie 19,79 EUR. Po upływie okresu promocyjnego Rollerdrome będzie oferowane w cenie 29,99 EUR w serwisie Steam i PlayStation Store.

Rollerdrome w przystępnej cenie?

W dniu premiery Rollerdrome doczeka się również wersji próbnej dla posiadaczy PlayStation Plus chcących przetestować tę trzecioosobową strzelankę dla jednego gracza. Posiadacze abonamentu PlayStation Plus Premium będą mogli odkryć tę śmiałą hybrydę shootera i gry skejterskiej osadzoną w mrocznej, dystopijnej przyszłości, sięgając po wersję próbną Rollerdrome 16 sierpnia na PlayStation 5 lub PlayStation 4.

Poznaj kulisy powstania Rollerdrome w najnowszym materiale wideo udostępnionym przez twórców gry. Studio Roll7, mistrz w tworzeniu płynnej rozgrywki, przedstawia zachwycający mariaż płynnych ruchów i mechaniki widowiskowych trików w unikalnym, retrofuturystycznym uniwersum przy akompaniamencie ścieżki dźwiękowej autorstwa Electric Dragon, która przyprawia o szybsze bicie serca. Dowiedz się, jak zespół podszedł do łączenia nieustannego ruchu, stanowiącego fundament aspekt rozgrywki, ze zróżnicowanym projektem poziomów składających się na pełne brutalności areny gry.

Rollerdrome to dzieło obsypanego nagrodami i uhonorowanego statuetką BAFTA londyńskiego studia Roll7, które słynie z definiowania gatunków na nowo i tworzenia wyjątkowych gier, takich jak OlliOlli, OlliOlli 2: Welcome to Olliwood, OlliOlli World, Laser League i NOT A HERO. Skusicie się, czy nie grzeje Was ten tytuł?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze