Rockstar odświeża L.A Noire?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Czerwiec 2017
  • Komentuj 8

Po sieci krążą plotki mówiące, że jeszcze w tym roku dostaniemy zremasterowane L.A. Noire. Niestety na razie mowa jest jedynie o konsolach. 

Remaster jeszcze w te wakacje?

Informacje pochodzą od użytkownika Twittera o ksywce Yan2295, który w przeszłości udowodnił już, że ma dobre dojścia wewnątrz Rockstar (nie mylił się w przypadku rozszerzeń serii GTA). Dlatego choć obracamy się w świecie niepotwierdzonych plotek, to można je traktować jako dość prawdopodobne.

Yan mówi jedynie o remastrze mającym pokazać się na Nintendo Switch, ale według innych źródeł gra pokaże się także na Xboxie One i PS4 i to jeszcze tego lata.

Choć będziemy mieć do czynienia z remasterem, a nie remake'iem, to w grze ma znaleźć się kilka zupełnie nowych dla niej opcji. Przede wszystkim mowa jest o widoku z perspektywy pierwszej osoby, który najpewniej będzie działał na podobnej zasadzie co w przypadku GTA V.

VR i widok FPP - to się może nie udać?

Inną sprawą jest obłsuga VR, choć w tym kontekście mówi się na razie jedynie o konsoli Japończyków. Wszystkie te informacje mają pochodzić z trzech niezależnych od siebie źródeł związanych z Rockstar, a na które powołuje się portal WWG.com

[źródło: twitter.comcomicbook.comv47.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze