Rakietowe winyle

  • Autor: Bartłomiej Drążkiewicz
  • Opublikowano: 16 Lipiec 2016
  • Komentuj 0

Rocket League nie zwalnia tempa.

Rocket League odpali na gramofonach!.

Odświeżcie swoje gramofony, ponieważ już wkrótce ścieżka dźwiękowa z gry Rocket League trafi na płyty winylowe. Rocket League, czyli najpopularniejsza i najbardziej zwariowana adaptacja piłki nożnej, kilka dni temu – 7 lipca, obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji wydawca, studio Psyonix Studios, przy współpracy z firmą iam8bit postanowił przenieść ścieżkę dźwiękową swojej gry na płyty winylowe. Rocket League: The Vinyl Collection zostanie wydany na 3 płytach, które zawierać będą pierwszą oraz drugą część oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry. Łącznie do przesłuchania oddane zostaną 22 utwory. Produkt zostanie wydany w dwóch wersjach – standardowej oraz limitowanej, które różnić się będą oprawą graficzną, liczbą dostępnych egzemplarzy oraz oczywiście ceną. Wersja standardowa została wyceniona na 55 dolarów, natomiast limitowana kosztować będzie 75 USD, przy czym zostanie wydana w nakładzie tylko 1000 egzemplarzy.

Oprawa graficzna Rocket League: The Vinyl Collection wygląda swietnie.

Oprawa graficzna Rocket League: The Vinyl Collection wygląda świetnie.

Wszyscy zainteresowani już teraz mogą składać zamówienia przedsprzedażowe na kolekcję płyt. Warto zaznaczyć, że każdy kto zdecyduje się na zakup winyli w przedsprzedaży, otrzyma również kod na cyfrową edycję ścieżki dźwiękowej. Wysyłka Rocket League: The Vinyl Collection planowana jest na czwarty kwartał bieżącego roku. [źródło: ign.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze