Projekt Sound (PS) - FAIN - SAVE ME

  • Autor: Adam Zientarski
  • Opublikowano: 17 Maj 2013
  • Komentuj 0

Projekt Sound (PS) prezentuje: FAIN - SAVE ME

Swoją przygodę z muzyką rozpoczęli w 2008 roku. Od tamtego czasu nastąpiło wiele zmian w składzie zespołu. Na chwilę obecną grają Mateusz Michalski, Łukasz Romanowski, Maciej Dworak, a śpiewa Maciej Sas, to właśnie ten skład stworzył ich pierwsze demo oraz singiel promujący zespół, który możecie posłuchać poniżej na kanale Projekt Sound (PS)!

http://youtu.be/VQURiqd858w

Oficjalny profil Projekt Sound:

Kanał ten poświęcony jest promowaniu zdolnych, lecz mających kłopoty z dotarciem do większej publiczności muzyków. Staramy się zapewnić widownie, oraz ogólne zainteresowanie dla osób tworzących swoje własne, oryginalne utwory. Zapraszamy do współpracy! Jeżeli uważasz, że Twoja muzyka powinna ujrzeć światło dzienne lub większe grono słuchaczy, wyślij nam link do utworu pod adres mailowy [email protected] . Daj szansę swojemu talentowi, i pozwól karierze nabrać tempa!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze