Projekt Sound (PS) - DEPARTED - Nightmare

  • Autor: Adam Zientarski
  • Opublikowano: 22 Lipiec 2013
  • Komentuj 0

Projekt Sound (PS) prezentuje: DEPARTED - Nightmare

Warszawski zespół Departed swoje pierwsze kroki stawiał w 2005 roku. Stałymi filarami zespołu byli i są Rob (wokal), Qba (gitara) oraz Vitek (perkusja). Od czerwca 2012 roku stałym basistą jest Hesus. Twórczość zespołu można określić jako mieszankę szwedzkiego melodyjnego death metalu, sceny deathcore'owej. Departed koncertowało z takimi kapelami jak Lostbone, Chain Reaction, Headfirst czy Faust Again. Oficjalny FanPage zespołu: https://www.facebook.com/departedpl

http://youtu.be/OoCy6jcki9k

Oficjalny profil Projekt Sound:

Kanał ten poświęcony jest promowaniu zdolnych, lecz mających kłopoty z dotarciem do większej publiczności muzyków. Staramy się zapewnić widownie, oraz ogólne zainteresowanie dla osób tworzących swoje własne, oryginalne utwory. Zapraszamy do współpracy! Jeżeli uważasz, że Twoja muzyka powinna ujrzeć światło dzienne lub większe grono słuchaczy, wyślij nam link do utworu pod adres mailowy [email protected] . Daj szansę swojemu talentowi, i pozwól karierze nabrać tempa!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze