Postacie w Paladins #1

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 02 Październik 2016
  • Komentuj 10

Poradnik Postacie Paladins

Some... dwarfs... just want to watch the world burn

W ciągu zaledwie dwóch tygodni darmowy Paladins pokazał, że strzelanki robione przez małe studia, oparte o mocną kooperację i wyraziste klasy postaci mogą bez problemu osiągnąć sukces w obliczu wielkich produkcji wydanych przez znane wszystkim firmy. Niedawno mogliście poczytać o przekroczeniu ponad miliona założonych kont w grze lub obejrzeć omówienie gry wykonane przez Kokosa, a dziś mamy dla Was trzy pierwsze solidne poradniki do klas postaci. Wbrew pozorom klasy postaci w Paladins to nie tylko "idź i zabijaj", każda z nich to inny styl gry, inne taktyki, inne możliwości oraz przede wszystkim inne karty - to, co wyróżnia Paladins to możliwość ulepszania naszych postaci o różne pasywne i aktywne efekty wpływające na umiejętności. Wielu początkujących pyta - jak grać w Paladins? Jakie karty wybierać dla postaci w tej grze? Odpowiedź na te pytania dla trzech pierwszych postaci (z serii) poniżej!
Barik to typowy krasnolud. Zgodnie z ogólnogrową zasadą krasnoludy powinny zajmować się budowaniem konstrukcji - nie inaczej jest w Paladins. Posiadane przez niego umiejętności czynią go doskonałym point-capperem, czyli postacią zajmującą się głównie obroną punktów kontrolnych. Na pytanie jak grać Barikiem odpowiedź nie jest aż taka prosta - ta postać jest nieco wolniejsza od większości, posiada beznadziejną broń do walki na dystans, jednak śmiercionośną na bliski kontakt. Jakie karty ma Barik i jaki deck można dla niego wybrać? Odpowiedź poniżej. https://www.youtube.com/v/KCwtwj1w02c
Cassie to doskonały snajper-flanker. Drobna i dość delikatna pani z ptakiem na nadgarstku ma niewiele zdrowia w porównaniu do pozostałych klas postaci, nadrabia to jednak umiejętnościami, które odrzucają przeciwników, wyrzucają w powietrze, zmniejszają im odnawianie zdrowia oraz cechuje się sporą szybkostrzelnością. Cassie to dobra postać do zachodzenia przeciwnika, zmuszania do opuszczenia punktu kontrolnego oraz lekki "troller" we współpracy z kolegą - jej umiejętności pozwalają innym z drużyny zadać obrażenia odrzuconym przeciwnikom. https://www.youtube.com/v/8S3iTexwGuk
Pip to postać o dwóch obliczach - dobry healer albo lifestealer. W zależności od tego jak złożymy karty do tej klasy postaci taki efekt osiągniemy. Mały włochaty gnojek z "organicznym" granatnikiem posiada umiejętności spowalniające oraz leczące. Dodatkowo posiada dość zabawne, ale z jednej strony potężne ultimate (atak specjalny), który zamienia przeciwników w... kurczaki. Grając Pipem nie powinniśmy szarżować - ta klasa postaci ma 2500 zdrowia oraz umiejętności leczące towarzyszy - naszym zadaniem jest przeżyć i leczyć np. graczy, którzy grają tankami. https://www.youtube.com/v/GlqL087Wz0A Wkrótce #2 prezentacji, poradników i propozycji buildów do postaci w Paladins. Macie swoje wizje jakie karty można stosować w kombinacjach do Cassie, Barika albo Pipa? System komentarzy macie na dole - często bywa tak, że nieoczywiste buildy złożone z dziwnie współpracujących kart okazują się być naprawdę dobre! :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze