Połowa #30DaystoPro

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 31 Lipiec 2015
  • Komentuj 1

Stream #30DaysToPRO

_d8lvk Po zawierusze związanej z odejściem dwóch zawodników drużynie #30DaystoPro udało się pozbierać. Do teamu dołączył ostatni, piąty gracz. Poznajcie Kubę!  Kuba wykazał się chyba największą determinacją ze wszystkich kandydatów i właśnie tym przekonał do siebie pozostałych członków drużyny. Teraz całej piątce pozostało się zgrać. Wiadomo jak to jest z nowymi graczami, każdy potrzebuje trochę czasu na aklimatyzację, a jako że jesteśmy już w połowie eventu czasu na to pozostało bardzo mało.
Teraz kiedy sprawy personalne mamy już za sobą przyszedł czas na prawdziwy trening. O tym w jaki sposób odpowiednio się do niego przygotować opowie Wam Domin1q.  Podczas streamów często pytacie o to w jaki sposób ustawić odpowiednio mapę do treningów. Sama mapa to, jak sami na pewno dobrze wiecie, nie wszystko! Równie ważne jest co i jak trenujemy, Każdy może sobie odpalić CS'a i strzelać do botów, ale profesjonalnym treningiem nazwać tego nie można.

Co trzeba więc zrobić by jak najefektywniej wykorzystać narzędzia jakie daje nam Counter Strike? Posłuchajcie!

Stream #30DaysToPRO

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze