Polacy na turnieju HGG

  • Autor: Mateusz Łysoń
  • Opublikowano: 22 Kwiecień 2017
  • Komentuj 0
Od ponad tygodnia 48 drużyn z całego świata walczy o tytuł mistrza w turnieju Hearthstone Global Games. Nasz kraj reprezentuje czterech znanych streamerów, wśród których nie mogło zabraknąć członków ekipy JaRock. Polska drużyna w składzie: MKRR3, BlackFireIce, Tuttek oraz Ikealyou nie była w stanie dorównać Taiwanowi i ostatecznie przegrała pierwszą rundę z wynikiem 3:1. Na szczęście jedna porażka nie oznaczała końca turnieju, a następnym przeciwnikiem miała być drużyna z Meksyku.
Pierwszy mecz stoczył Tuttek z talią kapłana, która nie była w stanie sprostać Łowcy opartemu o Bestie, Murloki oraz Smoki. RNG nigdy nie śpi, dlatego podwójne ryzyko podjęte przez Polaka zaowocowało przejęciem najsłabszego stronnika na planszy. Czysty przypadek przechylił szalę zwycięstwa - pierwszy punkt wylądował na meksykańskim koncie.

A mówili, że w karciankach liczą się umiejętności...

A mówili, że w karciankach liczą się umiejętności...

Drugi pojedynek w wykonaniu Ikealyou z Freeze Mage'm doprowadził do wyrównania wyniku. W ósmej turze, kiedy Aggro Druid wysypał się z kart i powoli tracił przewagę, stało się coś, co nie powinno nigdy mieć miejsca — gracz Meksyku utracił połączenie. leaver Kolejna potyczka Łotra MKRRa przeciwko zasypującemu stół Czarnoksiężnikowi zakończyła się zwycięsko dla Polaków. Tym razem łut szczęścia sprawił, że Meksykowi zabrakło znienawidzonego ''ONE DAMAGE OFF LETHAL''. Polska-Meksyk, 2:1.

Szczęście, czy jednak doświadczenie?

Szczęście, czy doświadczenie? - No cóż... wygrana to wygrana!

Ostatni pojedynek BlackFireIce był zdecydowanie najspokojniejszym — Taunt Warrior powoli uzyskiwał przewagę nad meksykańskim Paladynem. Już po pierwszych rundach wynik był oczywisty, a zakończenie walki czystą formalnością.

GIŃ ROBAKU!

GIŃ ROBAKU!

Cztery gry, trzy zwycięstwa oraz jedna porażka — w taki właśnie sposób Polska drużyna zdominowała przeciwnika z wynikiem 3:1. Pomimo tego, że szczęście grało w tym pojedynku główną rolę, to nie można zapominać o umiejętnościach doświadczonych już przecież graczy.

Na następną rundę z wykonaniem Polaków będziemy musieli czekać do 30 maja

Następna runda (Polska-Turcja) już 30 maja!

Jeśli jesteście ciekawi kolejnych spotkań, to wpadajcie na kanał BlackFireIce, na którym znajdziecie transmisję w języku Polskim. [źródła: eu.battle.net, blizzone.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze