Pokampicie we Włoszech

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Marzec 2016
  • Komentuj 1
Potęga nazistowskich Niemiec w 1943 roku zaczyna się chwiać. Alianci lądują na Sycylii w ramach Operacji Husky i zaczyna się żmudny marsz na północ Włoch. Właśnie w tym czasie Rebellion osadzi swojego Sniper Elite 4. W grze znowu wcieliymy się w Karla Fairburne'a, którego snajperskie umiejętności mieliśmy już okazję wypróbować w poprzednich odsłonach cyklu. Karla przerzucono z Afryki Północnej by wspierał żołnierzy alianckich dywizji na drodze ku wyzwoleniu kraju z rąk Mussoliniego. ''Jeśli jego misja się nie powiedzie to nie będzie Operacji Overlord, nie będzie lądowania w Normandii i nie będzie zwycięstwa w Europie'' napisało Rebellion, które przy okazji chwali się wielkością mapy, która ma być ''wielokrotnie większa od tej widzianej w Sniper Elite 3''.

Nie ma to jak zapach prochu o poranku

Nie ma to jak zapach prochu o poranku

Oprócz tego mamy dostać ''ogromne'' nazistowskie budynki, pełne kryjówek fortece, a nawet górski klasztor który na pewno wywoła pewne skojarzenia wśród polskich graczy. Posiadacze konsol obecnej generacji na pewno się ucieszą, że gra ma śmigać w rozdzielczości 1080p zarówno na Xboxie One jak i Playstation 4. Będzie to możliwe dzięki porzuceniu starych konsol, które mocno ograniczały to co chcieli stworzyć deweloperzy. Mimo, że snajperzy kojarzą nam się z samotnymi wilkami to w Sniper Elite 4 przewidziano możliwość przejścia gry w coopie w dwuosobowej drużynie, a chętni będą mogli wypróbować tryb mulitplayer. Gra trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku, ale nie podano bardziej dokładnego terminu. Jakie szanse ma dzieło Rebellion w starciu z polskim Sniper: Ghost Warrior 3, który również pojawi się w tym roku? Stawiam, że niemałe.

Mapy mają być zdecydowanie większe niż w przypadku poprzedników

Mapy mają być zdecydowanie większe niż w przypadku poprzedników

[źródło: informacja prasowa, gamespot.comsniperelite4.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze