Strange Brigade

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Lipiec 2017
  • Komentuj 0

Mityczne stworzenia, hordy nieumarłych i zła królowa-czarownica Seteki. Taki właśnie jest co-op od Rebellion, znanego z serii Sniper Elite.

Premiera gry wstępnie zapowiadana jest na grudzień tego roku, ale już teraz twórcy udostępnili na swoim kanale prawie 50 minut wczesnej rozgrywki. Zobaczyć na nim możecie bohaterów wraz z ich specjalnymi zdolnościami, które pomogą w walce z falami wrogów, ale także część przeciwników, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.

Gra zaplanowana jest jako czteroosobowy co-op, jeśli jednak przyjdzie Wam odbywać heroiczny bój w pojedynkę, to kontrolę nad pozostałą trójką przejmuje sztuczna inteligencja.

Wśród dostępnych postaci mamy Gracie Braithwaite (Engineer), egzotyczną Nalangu Rushidę (Wayfinder), Profesora Archimedesa De Quincey'a (Scholar), oxfordzkiego archeologa oraz Franka Fairburne'a, czyli tego, który niesie broń (Soldier).

Czy połączenie alternatywnego Imperium Brytyjskiego i egipskich mitologii okaże się strzałem w dziesiątkę? Na pewno da dużo radości!

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze