Poczuj woń South Park

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Październik 2017
  • Komentuj 2

South Park przekracza kolejne granice rozgrywki

South Park przekracza kolejne granice rozgrywki

Poznajcie Nosulus Rift. Gadżet wręcz niezbędny jeśli chcecie w pełni cieszyć się nadchodzącą w tym roku drugą częścią gry South Park. Choć nie wiem czy ''cieszyć'' nie użyłem trochę na wyrost  - Nosulus to urządzenie do wąchania bąków.

Dlaczego Nosulus Rift idealnie pasuje do South Park? Kto grał w pierwszą część gry na pewno pamięta, że to właśnie bąki naszej postaci były jedną z najpotężniejszych form ataku. Zamiast iść w rozszerzoną czy wirtualną rzeczywistość South Park poszedł własną drogą i postawił na zapach.

''Poczułem się dokładnie tak jakby ktoś puścił mi bąka w twarz'', ''moje najlepsze doświadczenie w historii'', ''pierd śmierdzi jak prawdziwy'' -  to tylko niektóre z kwestii wypowiadanych przez ''testerów'' Nosulusa. Celem pomysłodawców gadżetu było pozwolenie nam na jak najgłębszą imersję w świat South Park. W filmie powiedziano nawet, że zanim Nosulus osiągnął kształt jaki ma teraz, przetestowana dziesiątki prototypów.

O wszystkim opowiada pochodzący z Japonii naukowiec, czyli z kraju, w którym takie urządzenie naprawdę mogłoby powstać. Brzmi tak głupio, że aż wydaje się prawdziwe? Tak naprawdę to cholera wie, ale Ubisoft chwali się, że gracze, którzy przyjdą zobaczyć South Park The Fractured but Whole na ich stanowisku podczas Gamescomu, będą mieli okazję wypróbować gadżet.

Technologia dopracowana w ''najdrobniejszych szczegółach''

Technologia dopracowana w ''najdrobniejszych szczegółach''

Tymczasem, żeby poczuć moc bąków, cała reszta musi poczekać do 6 grudnia, czyli do premiery South Park The Fractured but Whole. Niestety wygląda na to, że Nosulusa nie kupicie nawet jakbyście mieli na to ochotę, bo nie będzie przeznaczony do sprzedaży.

[źródło: youtube.comnosulusrift.ubisoft.comreddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze