Piłkarz asasynem?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Październik 2015
  • Komentuj 3
To, że piłkarze są świetnymi obiektami marketingowymi nie trzeba nikogo przekonywać. Ubisoft sięgnął po jednego z czołowych napastników angielskiej ligi by promować Assassin's Creed: Syndicate. Londyn czasów wiktoriańskich nie był najbezpieczniejszym miejscem na świecie. Bójki, rozboje i konflikty interesów powodowały, że miasto nie cieszyło się zbyt dobrą reputacją ze względu na sporą przestępczość. Innymi słowy, idealnie nadawało się na umiejscowienia akcji nowego Assassin's Creed: Syndicate, którym możemy się cieszyć od tygodnia. Zdaniem Ubi, nikt nie nadaje się bardziej do pokazania charakteru stolicy Anglii niż znany ze swojej bezpardonowej gry Diego Costa. Costa to równie utalentowany co kontrowersyjny napastnik londyńskiej Chelsea. Piłkarz znany jest z często nieczystych zagrań i brutalnych fauli, które nie raz zmuszały go do opuszczenia boiska. On sam mówi, że nigdy nie zmieni swojego stylu gry, mimo krytyki ''boiskowych płaczków'' jaka na niego spływa. Wizerunek ulicznego twardziela, oraz fakt, że Costa reprezentuje londyński klub piłkarski, przykuł do zawodnika uwagę Ubisoftu, który postanowił wykorzystać go w reklamie swojej najnowszej gry. Jak wyglądała sesja mogliście zobaczyć na filmie u góry. Efekty prac podrzucam poniżej: [gallery columns="2" size="medium" link="file" ids="46133,46134,46135,46136,46137"] Podoba Wam się taki rodzaj reklamy? Czy Costa przebrany za wiktoriańskiego robotnika przemawia do Waszej wyobraźni? Czy Ubi poleciało nieco za grubo, a reklama z Costą to pieniądze wyrzucone w błoto? Dajcie znać! Kiedy już przy asasynach jesteśmy, widzieliście już jak Rock radzi sobie w Londynie?

Poniżej cała playlista. Aby wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLhSBw7mO1U1cmCVAupUNfKRKOtuMEan3_ [źródło: dailymail.co.ukweaintgotnohistory.sbnation.commirror.co.uk]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze