Pierwsze eliksiry już się gotują na Switchu!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 14 Listopad 2023
  • Komentuj 0

RedDeer.Games, deweloper i wydawca gier na Nintendo Switch właśnie ogłosił datę wydania niezależnej, magicznej gry na konsole. Nora: The Wannabe Alchemist, symulator alchemika z elementami zarządzania czasem będzie dostępny na konsole Nintendo Switch już 24 listopada.

Pierwsze eliksiry już się gotują na Switchu!

Nora: The Wannabe Alchemist to gra point-and-click, the gracze dołączą do tytułowej bohaterki i pomoga jej zostać alchemikiem. Zajmowanie się roślinami, tworzenie eliksirów i dostarczanie zamówień to dużo nauki, a czas goni.

Sadzenie i rozwijanie magicznych roślin to jedna z pierwszych rzeczy, jakie gracze będą musieli opanować. Nora nie jest w tym dobra, ale cierpliwość jest kluczem. Im więcej pozna roślin, tym więcej różnorakich eliksirów będzie mogła zrobić. Z czasem, klientów będzie coraz więcej, a umiejętności postaci dostaną zasłużony upgrade.

Niektórzy klienci potrzebują eliksirów na siłę fizyczną, jednak inni chcą pozbyć się codziennych zmartwień – każdy wie, że nawet wielcy alchemicy zaczynali ich przygodę z eliksirami na łysinę czy opryszczkę. Z biegiem czasu, gracze będą mieli w zasięgu ręki wiele więcej możliwości, a tym samym lepszy zarobek.

Gracze będą mieli możliwość zmiany wyglądu domu Nory – wymiany mebli, drzwi, a nawet kwiatów w jej pokoju i warsztacie. Poza miejscem pracy gracze poznają także inne interesujące postacie, które służą radą lub pomocą gdy Nora wpadnie w tarapaty. Być może nie wszyscy alchemicy muszą być wiedźmami żyjącymi w domkach na kurzej stopie?

Nora: The Wannabe Alchemist będzie dostępna na konsolach Nintendo Switch 24 listopada. Gra jest już teraz dostępna na platformie Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze