Pierwotne PlayStation 4

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Luty 2016
  • Komentuj 1

Nic tylko grać!

Nic tylko grać!

Co potrzebne jest by w pełni cieszyć się Far Cry Primal na konsoli? Wygodna kanapa, kawałek pizzy, duży telewizor, pad w ręce i już można grać. Najlepiej na tej specjalnej edycji PlayStation 4. O wyjątkowości tego PS4 niech świadczy fakt, że nie powstała ona w jednej z fabryk Sony, a dzięki talentowi Nicka Robersona, który konsolę i towarzyszące jej akcesoria w 100% wykonał samodzielnie przy użyciu dłuta, szlifierek i innych informatycznych narzędzi. Nick, który ma już 20 lat doświadczenia w branży i wielokrotnie swoją pracą wspierał filmowców z Hollywood, przyznaje że lekko nie było. Najwięcej kłopotów sprawiło mu stworzenie kontrolerów bo praca przy guzikach wymagała znacznej precyzji. ''Jestem zachwycony końcowym rezultatem'' mówi zadowolony z siebie twórca. PS4 spod jego ręki ustępuje trochę temu co można kupić w sklepach. Nie ma możliwości połączenia z internetem, zapomniano o napędzie Blu-Ray, całkowicie olano pamięć RAM. Nie macie nawet co marzyć, że odpalicie na nim Project Morpheus. Do tego urządzenie wygląda jakby ważyło znacznie więcej niż oryginał.

Odporne na zarysowania, mało co może się w nim zepsuć. Słowem najlepsza edycja PS4 w historii

Odporne na zarysowania, mało co może się w nim zepsuć. Słowem najlepsza edycja PS4 w historii

Ale to nie tak, że są same minusy. Konsola nie wymaga podłączenia do prądu, więc zaoszczędzicie na rachunkach. W zestawie producent dołącza jeszcze całkiem pokaźnych rozmiarów telewizor, puszeczkę pysznego napoju, dwa DualShocki 4, a nawet specjalny stolik żeby było gdzie trzymać nogi. Nie obejdzie się także bez czegoś na ząb w postaci cieplutkiej pizzy. Słowem jest to edycja, którą chętnie kupiliby jaskiniowcy. Wykonana w 100% z kamienia PlayStation 4 przygotowana została specjalnie z okazji zbliżającej się premiery Far Cry Primal, która w przypadku konsol wypada na 23-go lutego, na wersję PC poczekamy do 1 marca. ''Podjęliśmy się tego projektu by podkreślić rozległy krajobraz i bogate tło ery Kamienia Łupanego w Far Cry Primal'' mówi PR manager z Ubisoftu Tom Goldberger. ''Nick zdołał uwiecznić w kamieniu piękne, eleganckie wzory tych kultowych przedmiotów z niewiarygodną dokładnością''. Na koniec zostawiam Was z filmem z powstawania tej unikatowej edycji:
[źródło: gamerknights.comvideogamer.comthesixthaxis.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze