Pagan Online na premierę będzie lepszą grą

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Lipiec 2019
  • Komentuj 0

Pagan Online nie miał najlepszego debiutu w Early Accessie. Niemniej deweloperzy się nie poddają i zapewniają, że na premierę dostarczą nam znacznie lepszą grę. Znaczy kiedy? O dziwo już niedługo!

Pagan Online – znamy datę premiery i cenę

Pagan Online to dynamiczne RPG akcji od Mad Head Games i Wargaming, które wyjdzie z wczesnego dostępu i będzie miało oficjalną premierę już 27 sierpnia 2019 roku. Na premierę tytuł otrzyma mnóstwo nowej zawartości i usprawnień, bazujących na dotychczasowych opiniach graczy.

Pagan Online łączy w sobie klastyczną akcję typu hack-n-slash z sesyjną rozgrywką PvE, unikatowych bohaterów, fabułę oparta o mity przedchrześcijańskie i wymagającą walkę. Co ważne, gra w Polsce zadebiutuje w atrakcyjnej cenie 69.99 PLN i nie podrożeje po premierze.

Nowości w Pagan Online

Czym różnić się będzie Pagan Online od swojej wersji z Early Accessu. Deweloperzy wprost mówią o praktycznie nowej grze. Dostaniemy pełną kampanię fabularną, składającą się z ośmiu aktów, nowych stref, map oraz dwóch, dodatkowych bossach.

Mało? Zatem dostaniemy „Kliknij-by-się-poruszyć” i pełne wsparcie dla kontrolerów. Oryginalnie zaprojektowana rozgrywka pod sterowanie klawiszami WSAD, gra otrzyma również bardziej tradycyjne metody poruszania się. To wszystko na prośbę graczy.

Poza tym możemy liczyć na dwóch nowych bohaterów (wraz z 8 poprzednimi da to razem 10 grywalnych postaci!) oraz legendarne bronie, czyli najmocniejszy oręż, który może być dodatkowo modyfikowany, aby sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Pojawią się również szkoły magii – bardzo rzadkie zestawy zbroi, które podnoszą statystyki i wygląd postaci. Przemodelowano tworzenie broni i system lootu. Teraz będzie bardziej cenny, zróżnicowany i dostępny do użycia od razu, a schematy staną się rzadsze, ale bardziej znaczące.

Do tego dojdą nowe drzewka umiejętności oraz sporo zawartości po zakończeniu gry. W końcu w tego typu grach to w sumie najważniejsza sprawa. Wszyscy wiedzą jak kończą produkcje sieciowe bez „endgame’u”.

Wy z kolei jesteście w ogóle zainteresowani Pagan Online? Czy wolicie Path of Exile lub Diablo 3?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze