Overwatch już dzisiaj!

  • Autor: Gizyks
  • Opublikowano: 27 Październik 2015
  • Komentuj 7

overwatchlogo

Dzisiejszego wieczoru możemy spodziewać się startu zamkniętej bety gry Overwatch!

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział: jest to nowa marka, a zarazem pierwszy shooter produkowany przez jakże znanego oraz lubianego Blizzarda. Z każdym dniem przybliżającym nas do wydania gry piętrzą się pytania o przyszłość produkcji.

Czy gra będzie wystarczająco dobra aby się przebić? Czy stanie się jednym z filarów e-sportu? Czy nie będzie to kopia, jakże często porównywanego Team Fortress 2? Jakie nowości przyniesie ze sobą? Większość z wątpliwości powinna rozwiać dzisiejsza premiera zamkniętej bety.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, a chcecie otrzymać możliwość zagrania, to jak najszybciej zaktualizujcie wasze profile betatesterów na kontach battle.net.

Zapewne wielu streamerów na naszej platformie dostanie dostęp i będzie testować Overwatcha. Wybierzcie swojego ulubionego i wkroczcie razem z nim, ramię w ramię, do boju!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze