Origin Access za darmo!

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 15 Luty 2017
  • Komentuj 6

Może w to dziś zagram?

Może w to dziś zagram?

Tym razem wstęp bez typowego dla mnie owijania w bawełnę, bez budowania nastroju i trzymania Was w niepewności. Jeśli teraz zaraz zarejestrujecie się w Origin Access, przez tydzień będziecie mieć darmowy dostęp! Niektórzy powiedzą: ''phi, tylko siedem dni, co ja przez ten czas zdążę zrobić?" Ale patrząc na to, jakie gry macie do dyspozycji na Origin Acces, może to być czas wystarczający, by jedną z nich całkowicie skończyć. Ponadto dostaniecie 10 % zniżki na zakup niektórych gier. Polityką Origina jest też co jakiś czas udostępnianie darmowych triali dla subskrybentów (ktoś tu się nie może doczekać Andromedy??).

Wieczór z Banner Sagą? Czemu nie?

Wieczór z Banner Sagą? Czemu nie?

Jeśli spodoba Wam się oferta Origina, subskrypcja kosztuje £3.99 za miesiąc lub £19.99 za rok. Poniżej możecie zobaczyć niektóre z gier, w które możecie zagrać:

The Banner Saga3 Battlefield 4 Battlefield Hardline Crysis 3 Crusader: No Regret Crusader: No Remorse Dead Space 3 Dragon Age: Inquisition FIFA 16 Mass Effect 3 Medal of Honor Allied Assault Mirror's Edge Need For Speed Rivals This War of Mine Titanfall Torchlight II Trine Trine 2: Complete Story Unravel

Po więcej gier zapraszam tutaj! Ehh... gdyby nie dzisiejszy stream Redakcyjny, to może i bym się skusiła na wieczór z Banner Sagą, a tak pozostaje mi życzyć Wam udanej zabawy :-) [Źródła: vg247.com, pcgamesn.com, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze