Od Widzów (#3) - Hobbit, The Walking Dead, filmy i gry...

  • Autor: Adam Zientarski
  • Opublikowano: 30 Grudzień 2013
  • Komentuj 12

Przed Wami trzeci odcinek "Od Widzów". Wpisy z tej serii, pojawiać się będą, zaraz jak uzbieramy ciekawe fanty od Was:). W dzisiejszym odcinku bardzo dużo prac, a głównym motywem jest premiera najnowszego filmu Petera Jacksona - Hobbit: Pustkowie Smauga. Film Rocka o drugiej części hobbita znajdziecie TUTAJ. Zainteresowanych tym kącikiem zapraszam na koniec wpisu, gdzie przeczytacie co trzeba zrobić by się tu dostać. Pamiętajcie klikać lubię to , dawać +1 i komentować jeżeli przypadło Wam do gustu:)

LOTY Rockli & Rojolas

Rock Krasnolud

unnamed

Wściekli Youtuberzy

Rock i Rock & Rojo w wykonaniu Dominika Dudyki.

143dbx0

2556epy

Terminator i Battlefield 4 by Jakub Madoń.

Rock

Znana już dobrze grafika z Battlefielda tym razem z Rockiem na czele by Karol Kidoń.

Rock TWD 2

Rock jako główny bohater serialu The Walking Dead by Kamil Nowicz.

fanart 1

fanart shrek

Michał Barcicki i Rock w Mass Effect 3 oraz Rockowy Shrek.

RockASSASSIN

Rock jako Assassin w wykonaniu Beshi.

rock5

W nawiązaniu do filmu Na Dyskotece - Rock w towarzystwie pięknych kobiet by Miłosz Kaczmarek.

call-of-juarez-ray-mccall-1280x800

praca nr1

Bartek Sobczak również przerobił grafikę, która gościła już wyżej, dodał jeszcze motyw Call of Juarez.

rock hobbit

Na koniec wybitna praca pt. "Rock Oakenshield" od Tawerny Kultury.

Co zrobić by dostać się do kąciku "Od Widzów"? Przesłać swoją pracę na [email protected] wpisując w temacie "Media - Od Widzów". Możecie przesyłać swoje zdjęcia z Rockiem, zrobione przez Was obrazki, rysunki, grafiki, przerobione zdjęcia, video, piosenki - warunkiem musi być praca, zrobiona o Rocku, z Rockiem lub Rock ma być inspiracją owego dzieła. W przypadku prac robionych przez Was, będziemy wybierać najlepsze i te pojawią się w serii "Od Widzów". Razem z przesłaniem pliku, możecie podać link do swojego kanału YT, Facebooka, Strony itd. lub podać swoje imię i nazwisko. W przypadku zdjęć możecie podać miejsce i datę jego powstania. Pamiętajcie, że przesyłając plik wyrażacie jednocześnie zgodę na umieszczenie go na stronie jarock.pl.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze