Observer już w sierpniu

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 19 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

Ledwo zdążyłam ochłonąć po skończeniu Get Even, a tutaj radosna wiadomość - już 15. sierpnia pojawi się Observer studia Bloober Team.

Horror psychologiczny w klimatach cyber punka został ogłoszono już rok temu.Od tamtej pory docierały do nas wiadomości a to o fabule, a to o lokalizacji (Kraków w 2084 roku), a to o mechanice (hakowanie oraz przejmowanie umysłów przestępców). Polecam zwłaszcza ciekawy wywiad z aktorem, Arkadiuszem Jakubikiem, który użyczy głosu jednej z postaci:

Do szczęście brakowało jeszcze tylko informacji o premierze. I oto ją mamy. Observer ukaże się 15. sierpnia, od razu na trzech platformach: PC, Xbox One oraz PlayStation 4. 

Grę będzie można obejrzeć podczas konwentu Comic Con w San Diego, na stanowisku wytwórni Lionsgate. 

Poza wspomnianym Jakubikiem, w produkcji krakowskiego studia usłyszymy też Rutgera Hauera, znanego z roli w Łowcy Androidów Ridleya Scotta. Hauer wcieli się w Daniela Lazarskiego, głównego bohatera gry.

Gra wydana zostanie w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami. Dodatkowo dostępna będzie limitowana wersja pudełkowa, ale nic jeszcze na temat jej zawartości nie wiadomo.

Czyżby po bardzo dobrym Get Even (przy okazji zapraszam na recenzję) szykowała się kolejna klimatyczna polska gra? Za wcześnie jeszcze, by mówić o tendencji, ale jeśli polskie produkcje pójdą w stronę ambitnych historii, to ja nie mam nic przeciwko.

[Źródło: horrorgeeklife.com, blooberteam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze