Maze Runner 3: The Death Cure

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Wrzesień 2017
  • Komentuj 9

Premiera ostatniej części Więźnia Labiryntu miała odbyć się jeszcze w tym roku. Niestety, po nieszczęśliwym wypadku na planie filmowym główny bohater filmu i jedna z ulubionych postaci fanów serialu Teen Wolf, z liczynymi złamaniami trafił do szpitala. Premierę opóźniono do lutego przyszłego roku, ale pierwsze efekty pracy możemy już oglądać.

Trylogia Jamesa Dashnera okazała się wielkim hitem zrówno książkowym jak i filmowym. Fabularnie trafi zwłaszcza do fanów Igrzysk Śmierci, gdyż młodzi bohaterowie i tu poddani zostają morderczym próbom. Zmienia się jedynie podłoże psychologiczne gry i intryga. Wszystkie części są spektakularne i doskonale zagrane. Kwiat młodego pokolenia aktorów w asyście choćby Littlefingera z Gry o Tron ciągnie historię na całkiem wysokim poziomie.

W tej części bohaterowie wyruszają, by odzyskać lek na potworną chorobe, która ogarnia postapokaliptyczny świat. Na pytanie czy ów lek rzeczywiście istnieje, nie znają jednak odpowiedzi. Za zdobycie tej wiedzy przyjdzie im słono zapłacić. 

W Polsce Lek na Śmierć będziemy mogli obejrzeć już 9-go lutego. Idealna propozycja na ferie zimowe.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze