Nowy trailer Kingdom Hearts III <3

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 17 Grudzień 2018
  • Komentuj 1

Absolutnie rozgrzewający serce trailer Kingdom Hearts III pokazuje nam tyle wątków i postaci z Disneya, że nie wiem czy udało mi się wyłapać je wszystkie. Widać też, że powrócą postacie znane z wcześniejszych odsłon, takie jak Riku i Kairi i znowu przyjdzie nam walczyć ze złym Xehanortem.

Nie jestem fanką jRPG, ale nawet ja nie moge odmówić Square Enix i zagram w Kingdom Hearts III. Spójrzcie sami na ten zwiastun.

Czuję, że ten emocjonalny rollercoaster będzie wart swojej ceny. Ewentualnie dla skrajnych fanów KH i Disneya zawsze zostaje edycja specjalna za miliony monet (460zł, ale macie dostęp do wszystkich cześci, plus preorder ''trójki'').

Premiera Kingdom Hearts III już 29 stycznia 2019 na PS4 i Xbox One.

[Źródło:youtube.comgamespot.comstore.playstation.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze