Nowy projekt Bandai

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Kwiecień 2017
  • Komentuj 3
_M Utrzymany w rysunkowym stylu trailer nowej gry Bandai Namco pokazuje projekt Prepare To Dine, którego pełna zapowiedź pokaże się 20 kwietnia. Studio chce, żebyśmy przygotowali się na... ucztę? Powyższy teaser kończy się hashtagiem dość zaskakującym #PrepareToDine. Tłumaczyć to w można w różnoraki sposób, ale generalnie chodzi o przygotowania do zjedzenia posiłku. Ale nie, nie wygląda na to, żeby Bandai szykowało nam grę o gotowaniu. Ale jakaś uczta będzie, z teasera można wywnioskować że będzie chodziło o ucztę z krwi, a sama gra będzie miała coś wspólnego z wampirami. Czerwień jest jedynym, poza różnymi odcieniami czerni i szarości, kolorem w trailerze, a sama postać kobiety - zapewne główna bohaterka - na samym początku filmiku obnaża swoje wampirze kły. Nie przeszkadza jej to jednak zabijać inne wampiry (?) za pomocą przymocowanego do karabinu ostrza.

Oczko w stronę graczy Dark Souls?

Oczko w stronę graczy Dark Souls?

Wiemy już, że Bandai i From Software kończą z Dark Souls, a #PrepareToDine jawi się jako jej potencjalny następca. W końcu owo ''#PrepareToDine'' nie wzięło się znikąd - gracze w Soulsy na pewno nie raz widzieli podobnie brzmiącą frazę ''Prepare to die'', która stała się wizytówką gry From Software. Strona internetowa studia nie oferuje niestety zbyt wielu informacji na temat nowego projektu. Nad samym teaserem zamieszczono jedynie informację, że pełna gra zostanie pokazana światu już w przyszłym tygodniu, bo 20 kwietnia. Czym jest  #PrepareToDine?
Czym jest #PrepareToDine?
[źródło: bandainamcoent.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze