Nowy McCree dostał wyzwanie w Overwatch

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Listopad 2021
  • Komentuj 0

Wiecie pewnie, że McCree nie ma już w Overwatch, prawda? Został zastąpiony przez Cassidiego! A tak naprawdę to nasz kowboj po prostu zmienił imię. Powodem jest chęć pozbycia się nawiązań do pracownika Blizzarda, który zamieszany był w seks-aferę w firmie. Przygotowało dedykowane wyzwanie, a także komiks tłumaczący przemianę McCree. Znaczy Cassidiego.

Wyzwanie Cassidy: Świeża krew!

Od teraz do 23 listopada gracze mogą zdobyć portret, 7 wyjątkowych graffiti oraz epicką skórkę Burza piaskowa dla Cassidy’ego. Łącznie do wygrania jest 9 nowych elementów. Dzięki wygranym w Szybkiej grze, Rywalizacji i Salonie gier możecie zdobyć – oprócz normalnych nagród tygodnia – dostępne przez ograniczony czas: portret gracza, graffiti Any i Cassidy'ego oraz skórkę Burza piaskowa dla Cassidy'ego. Każda wygrana liczy się podwójnie.

Oglądajcie transmisje na Twitchu, aby odblokować jeszcze więcej elementów ozdobnych inspirowanych Cassidym. Do 23 listopada oglądajcie na Twitchu transmisje biorące udział w promocji, aby zdobyć 6 graffiti z wyzwania Cassidy'ego: Świeża krew!

Co się zaś tyczy komiksu:

W obliczu chaosu i zniszczeń na całym świecie Cassidy otrzymuje ponowne wezwanie do Overwatch, ale wciąż prześladują go wspomnienia o upadku organizacji. Po niespodziewanym spotkaniu ze starą przyjaciółką i towarzyszką broni Cassidy rozważa, czy w Overwatch nie przydałby się napływ świeżej krwi, która tchnęłaby nowe życie w leciwą już ekipę.

Zainteresowanych historią McCree, który od teraz znany jest, jako Cassidy, zapraszam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze