Baptiste historia prawdziwa

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 26 Luty 2019
  • Komentuj 1

Ostatnio pojawił się teaser nowego bohatera gry Overwatch, trzydziestego już i tym razem jest to kolejny bohater wsparcia.

Poznajcie historię francuskiego sanitariusza, który walczył dla organizacji Szponu, tej samej, do której należeli Genji, Moira i Reaper.

Pod filmem oczywiście znajdziecie masę komentarzy ze spekulacjami odnośnie skilli i broni Baptista. Ktoś z kanału Overwatch.pl zdawkowo odpowiadał na wybrane komentarze, delikatnie sugerując tym, którzy myśleli o połączeniu granatnika ze strzelbą, że mogą mieć rację. Może to jednak dotyczyć również podwójnego zastosowania broni, która podobnie jak karabin Any będzie wrogów bić, a swoich leczyć.

Jak dokładnie będzie, dowiemy się już niedługo, gdy Baptiste trafi na serwery testowe.

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze