Nowy gameplay Spider-Mana

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Kwiecień 2018
  • Komentuj 16

Co ważne: jeszcze dziś magazyn Game Informer ujawni, kiedy dokładnie Spider-Man od Insomniac Games trafi na PS4, ale już teraz możemy zobaczyć nowy gameplay!

Na szczęście nie będziemy musieli czekać aż do E3 na jakieś nowe informacje na temat długo wyczekiwanej gry o Człowieku Pająku. Redaktorzy magazynu Game Informer odwiedzili Insomniac w ich studiu i z wyprawy przywieźli nowy, robiący spore wrażenie, gameplay. Szykuje nam się naprawdę wyjątkowa gra:

Co więcej, jeszcze dziś mamy dowiedzieć się kilku szczegółów dotyczących tytułu. W Game Informerze pokażą się informacje dotyczące konstrukcji questów i łotrów, jakich poczciwy Spidey spotka na swojej drodze. Deweloperzy zapowiadają, że w przypadku wrogów spotkamy dobrze znane nam twarze, ale nie zabraknie też kilku nowych postaci. 

Data premiery ma zostać ujawniona w ciągu kilku nadchodzących godzin. Wraz z nią powinien pokazać się kolejny gameplay i kilka grafik koncepcyjnych. Wcześniej docierały do nas plotki mówiące, że w Spider-Mana wcielimy się jakoś na wczesną jesień i stawiam, że akurat to się potwierdzi. 

Byle do września?

[źródło: gameinformer.comGame Informer YouTube]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze