Nowe figurki od Ubi

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Sierpień 2017
  • Komentuj 2

Ubisoft wprowadził pięciu swoich najbardziej charakterystycznych operatorów do sklepu. Figurki Chibi w cenie 79,90 złotych można nabyć w przedsprzedaży.

Na swojego ulubionego operatora i tak trzeba będzie poczekać do dnia premiery, a cała kolekcja do kupienia będzie od 3 października. Już teraz można przewidywać, że do Ash, Tachanki, Smoke'a, IQ i Montagne'a z czasem dołączą pozostali.

Jeżeli jedziecie na Gamescom, to wyszukujcie hali nr 5. Tam przedpremierowo będziecie mogli je nabyć lub chociaż zobaczyć na żywo ich wykonanie. Figurki będą dostępne przez cały czas trwania targów od 22 do 26 sierpnia.

Operatorzy mają 10 cm wzrostu, więc nie należą te figurki do największych. Jeśli jednak je kupicie, to gratisowo dostaniecie kod do wykorzystania w grze. Odblokuje on specjalny prezent - amulet na broń.

Gdy już będzieci pewni, że chcecie je mieć w swojej kolekcji, to zamówić je będziecie mogli TUTAJ. Przyznać trzeba jedno, wyglądają równie apetycznie co te od Funko Pop!

[źródło: store.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze