Nowe Fantastyczne Zwierzęta - trailer

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Marzec 2018
  • Komentuj 3

Pojawił się zwiastun drugiej części Fantastycznych Zwięrząt. Zbrodnie grindelwalda, bo taki podtytuł nosi film, znów pozwoli nam wrócić do świata Harrego Pottera. 

Gellert Grindelwald od dziecka sprawiał kłopoty. Majstrował, eksperymentował, został wyrzucony z Durmstrangu. Później zaprzyjaźnił się z Albusem Dumbledorem, pomieszkując u Bathildy Bagshot w Dolinie Godryka. Historia pięknie przeplata się z wątkiem poszukiwania Insygniów przez Albusa i Harrego w ostatnich dwóch cześciach serii o Potterze.

Tym razem do boju rusza jednak młody Newt Skamander i jego przyjaciele. Wrócą postacie z pierwszej części, jak mały zielony patyczek, którego nazwy w sumie nie znam.

Film pojawi się w kinach 16 listopada.

[Źródła: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze