''Nolife'' poziom 1000

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Lipiec 2016
  • Komentuj 6

Levleu numer 1000 nikt przed nim nie wbił

Levleu numer 1000 nikt przed nim nie wbił

35-letni Japończyk o nicku PalmDesert jest pierwszym użytkownikiem Steama, któremu dało się przekroczyć 1000-czny level. Facet musiał kupić ponad połowę gier dostępnych na serwisie. O PalmDesercie wiemy tyle, że pochodzi z Japonii i mieszka w Tokyo. Najwięcej czasu, bo aż 569 godzin, spędził przy grze Rocksmith 2014, dzięki której można nauczyć się grać na gitarze. To oczywiście tylko jeden z wielu tytułów, z którymi spędził więcej niż 100 godzin. Przykładowo: Ultra Street Fighter IV - 528 godzin, Left 4 Dead - 446 godzin, Killing Floor - 306 godzin. Łączne na wszystkie gry ze swojej biblioteki poświęcił ponad 11 tysięcy godzin, które daje 411 dni! W wolnych chwilach gromadzi przedmioty - ma ich ponad 63 tysiące. O sobie pisze tak: ''Nie rozumiem zbyt dobrze angielskiego, ale to dla mnie nie problem. Jestem kolesiem co gra. To ja''.  I tyle.

Stały uczestnik wyprzedaży?

Stały uczestnik wyprzedaży?

W swojej bibliotece ma obecnie 5029 gier, co stanowi ponad połowę ze wszystkich dostępnych na Steamie, których liczba oceniana jest, w zależności do regionu, na około 9000 tytułów. Do tego zaopatrzył się w 3372 rozszerzeń i napisał 53 recenzje. Odkąd Valve zaczęło prowadzić taką statystykę, a więc od 2013 roku, PalmDesert zawsze znajdował się na czołowych miejscach. Kiedy zajrzycie na jego stronę na Steamie dowiecie się, że już udało mu się ten 1000-czny level przekroczyć - licznik póki co zatrzymał się na poziomie 1046. Ile Desert wydał na swoje gry? Steamdb.info podaje, że gdyby chcieć kupić w tym momencie wszystkie gry z jego biblioteki byłby to wydatek rzędu... 17 tysięcy dolarów - tyle ile kosztuje nieźle wyposażony rodzinny samochód średniej klasy. No ale cóż, czego się nie robi jak się ma pasję... i pieniądze. Od razu przyszedł mi do głowy pewien Norweg, który za cel postawił sobie przejście wszystkich gier z serwisu Newella. On w swojej bibliotece miał zaledwie nieco ponad 1400 gier, więc do poziomu PalmDeserta sporo mu brakuje. To ''bardzo podobnie'' jak mi, bo na Steamie mogę się pochwalić... piątym poziomem. TxVYPso [źródło: steamdb.infosteamed.kotaku.comsteamcommunity.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze