Nocne premiery Wiedźmin III: Dziki Gon

The-Witcher-3-02 (1) Wiedźmin III: Dziki Gon tuż tuż. Jeszcze tylko kilka dni - w poniedziałek po 23 rusza sprzedaż w sieciach sklepów, wielu z Was pewnie posiada już preorder albo gotowe fundusze na zakup gry. Chcielibyśmy Was wszystkich serdecznie zaprosić do pięciu miast w Polsce, gdzie dzięki uprzejmości CDP.pl odbędą się nocne premiery gry prowadzone między innymi przez mniej i bardziej znanych youtuberów. Pewnie zapytacie - po co mam iść na jakąś premierę zobaczyć paskudnych ludzi z jutuba, skoro mogę posiedzieć w fotelu? Podczas eventów będziemy prowadzić rozmowę z WAMI na temat gry, uniwersum świata, książek czy filmów. Niby nic wielkiego, nie? Do tego mamy dla Was konkursy, gadżety dla osób, które zapiszą się na Facebooku i przybędą do nas osobiście... ORAZ... DEWELOPERÓW GRY! Do każdego miasta, w którym organizowana jest nocna premiera przybędą osoby odpowiedzialne bezpośrednio za grę Wiedźmin III: Dziki Gon. Pytania odnośnie gry możecie zadawać w wydarzeniach w danych miastach - jest spore prawdopodobieństwo, że prowadzący poproszą Was pod scenę, byście osobiście zadali Wasze pytanie! :-)

Klikając w grafikę wydarzenia zostaniecie odesłani na Facebooka, gdzie będziecie mogli się zapisać.

warsz W Warszawie czeka Was chyba największe wydarzenie (w końcu stolica, nie?) związane z nocną premierą Wiedźmin III: Dziki Gon - przy Alejach Jerozolimskich w Blue City zekać na Was będzie Radosław Nałęcz - dziennikarz Muzo FM. Wydarzenie rozpoczyna się o 21:00 - każdy event delikatnie rózni się planem, konkursami, pytaniami jakie trafią do twórców oraz oprawą. krakow W królewskim Krakowie w Galerii Krakowskiej, o godzinie 21:00 czeka na Was Łukasz Odziewa i Michał Ostasz - dziennikarze i osoby znane z rynku gier. Pamiętajcie, że każdy event posiada nieco inny konkurs główny - o nim poczytać możecie na stronie wydarzenia. szczecin W Grodzie Gryfa, czyli oczywiście w Szczecinie event związany z nocną premierą Wiedźmin III: Dziki Gon prowadzi Brodaty oraz Moskit, trochę mniej znani (ale jak najbardziej ciekawi!) ludzie z polskiego Youtube. Będą na Was czekać w Atrium Molo (Media Markt) przy Milczańskiej/Mieszka I. W Szczecinie czeka Was konkurs na stworzenie postaci, jaką chcielibyście zobaczyć w Wiedźminie. 1796855_949481845108574_3569850130217234387_o W Katowicach w Silesia City Center o godzinie 21:00 czeka na Was naczelny cygan polskiego Youtube, czyli oczywiście Soushibo, którego znać możecie na polskiej scenie rozgrywek na żywo (tzw. LIVE) oraz z prowadzenia audycji na Twitchu. poznan W Poznaniu w Centrum Handlowym M1 będziecie mogli porozmawiać z Kamilem Popielskim, czyli znanym Wam z Youtube użytkownikiem o nicku CTSG. Event rozpocznie się podobnie jak wszystkie o godzinie 21:00 i będzie trwał do momentu udostępnienia gry do sprzedaży w sklepach - do 23:00. wroclaw W Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu czeka na Was Tomasz Pikus, czyli również jeden z youtube'rów, którego znać możecie pod nickiem Evarez. Informacje i szczegóły o organizowanym w tym mieście konkursie znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku. Pamiętajcie, że zapisując się na FB i pojawiając się osobiście macie szansę zostać "wezwani" pod scenę - otrzymacie za aktywność pewien upominek :=) Do tego możecie na stronach wydarzeń zadawać pytania, jakie chcielibyście zadać deweloperom. Tutaj również możecie otrzymać szansę na zadanie go osobiście na miejscu. Wiemy, że niektórzy nie mają po drodze - są z miast, w których eventy nie są organizowane, ale do tych, którzy są ze Szczecina, Warszawy, Wrocławia, Katowic lub Poznania... cóż... chcielibyśmy widzieć Was na miejscu!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze