Nie tylko Bad Company 3?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Grudzień 2017
  • Komentuj 1

AlmightyDaq, czyli facet który jest autorem plotki mówiącej o Bad Company 3, wraca z kolejną porcją rewelacji. Według niego w szwedzkim DICE pracuje się właśnie nad Battlefieldem umiejscowionym w czasach II Wojny Światowej. 

DICE Sweden szykuje powrót do korzeni?

Spokojnie, pamiętajcie, że to tylko plotki i niepotwierdzone informacje, i na pewno nie można się jeszcze na nic napalać. Ale jeśl,i tak jak ja, liczyliście, że DICE wróci do czasów II Wojny Światowej, to być może rok 2018 będzie dla Was bardzo radosny. Według informacji AlmightyDaqa w jednym momencie tworzone są aż dwa Battlefieldy - w DICE LA powstaje Bad Company 3, a DICE Sweden zajmuje się drugowojenną odsłoną gry.

Co o nowym tytule wiemy? Bardzo, bardzo mało, właściwie poza tym, że ''powstaje'' to plotka żadnych wartościowych informacji nie przekazuje. Trudno nazwać odkrywczym to, że będziemy mieli do czynienia ze sporymi mapami i systemem zniszczeń podobnym do tego z Battlefielda I.

Trzeba zaadresować jeszcze jeden ''ficzur'', który w grze EA musi się znaleźć - mikropłatności. Przecież nikt z niego nie zrezygnuje z powodu jednej, ''maciupkiej'' wpadki jak przy Battlefroncie II. Jednak afera skrzynkowa musiała dać szefostwu Elektroników do myślenia, bo w przypadku Battlefielda IIWŚ za dodatkową kasę kupicie tylko i wyłącznie jakąś kosmetykę. 

Kiedy mielibyśmy zagrać w drugowojennego BFa? Nie jest to do końca jasna, ale prawdopodobnie nastąpi to, zanim odpalimy Bad Company 3. Oczywiście, ciągle poruszamy się w świecie plotek i domysłów, ale dwa Battlefieldy w jednym roku? Byłoby fajnie.

[źródło: AlmightyDaq, KromkaChleba]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze