Bad Company 3 na jesień?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Grudzień 2017
  • Komentuj 3

Spełnia się marzenie wielu battlefieldowców? Najnowsze plotki dotyczące kolejnej odsłony serii DICE wskazują, że już jesienią, grając w Bad Company 3, przeniesiemy się do Wietnamu.

Plotka pochodzi od YouTubera o ksywce AlmightyDaq, który wcześniej dobrze przewidywał choćby umiejscowienie Battlefielda I, ale oczywiście nie możemy jej traktować jako pewnik. Niemniej wietnamski Bad Company wydaje się bardzo prawdopodobny. Wszystkich rewelacji dowiecie się, oglądając film AlmightyDaqa, ale na polskie napisy nie macie raczej co liczyć:

Co dokładnie ujawnia przeciek? Bad Company 3 dostanie kampanię fabularną, która rozgrywała się będzie pod koniec konfliktu w Wietnamie i zaraz po jego zakończeniu. Gra ma oferować dużo więcej opcji modyfikacji broni i pojazdów niż w Battlefieldzie I oraz bardziej przypominać to, co gracze mogli obejrzeć przy okazji Battlefielda 4, a sama skala starć ma być nieco mniejsza.

W Bad Company 3 wybierzemy jedną z czterech dostępnych klas: szturmowca, inżyniera, wsparcie i zwiadowcę, a więc ponownie wrócimy do modelu znanego ze starszych Battlefieldów. Ukłonem w stronę ''jedynki'' będą za to wprowadzone tryby: obok klasycznych jak szturm, podbój czy team deathmatch do gry mają trafić operacje oraz nastawiony na małe starcia (5vs5) squad obliteration.

Wszyscy wiemy kto będzie wydawał grę, więc musimy zaadresować mikrotransakcje. I tutaj uwaga! Jeśli wierzyć słowom AlmightyDaqa Elektronicy mogą, uwaga, uwaga, całkowicie z nich zrezygnować! Do gry mogą nie trafić nawet battlepacki! Widać afera #battlefrontIIgate nieźle dała im się we znaki i teraz wolą dmuchać na zimne. I chyba dobrze.

Jak Wy się zapatrujecie na wietnamskiego Bad Company 3? Po cichu liczyłem na powrót do II Wojny Światowej i klasyczną battlefieldową rozgrywkę z ogromnymi mapami i ciężkimi pojazdami, ale chyba warto poczekać na jakieś potwierdzone info od DICE/EA. 

Gooooooooooood mooooooooring Vieeeeeeetnaaaaam!

[źródło: AlmightyDaq]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze