NFS Unbound wcale nie takie anime

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Październik 2022
  • Komentuj 0

Dreszczyk emocji podczas wyścigu i skoki adrenaliny podczas pościgów policji powracają. Need for Speed Unbound, najnowsza odsłona serii Need for Speed od Electronic Arts Inc. i Criterion Games, sadza graczy z całego świata w fotelu kierowcy ich własnego auta wyścigowego, gdzie będą starali się przechytrzyć policjantów i udowodnić, że mają w sobie coś, co pozwoli im zwyciężyć w The Grand, ostatecznym wzywaniu wyścigów ulicznych w Lakeshore.

NFS Unbound wcale nie takie anime

Gra Need for Speed Unbound oparta jest o zupełnie nowy, unikalny styl graficzny, który łączy w sobie elementy sztuki ulicznej z jednymi z najbardziej realistycznie wyglądających samochodów w historii serii. Innowacyjna kampania dla jednego gracza dostarcza multum wrażeń i konsekwencji wyborów w ramach immersyjnej fabuły, która umiejscawia graczy w mieście Lakeshore.

Bohaterowie ścigają się, kolekcjonują, ulepszają i personalizują jedne z najlepszych aut na świecie w walce o najwyższą lokatę na scenie wyścigowej. Need for Speed Unbound zostało zaprojektowane z myślą o nowej generacji konsol, po raz pierwszy w historii marki z wykorzystaniem rozdzielczości 4K i 60FPS. Gra zadebiutuje 2 grudnia 2022 na platformach PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC.

Need for Speed Unbound stawia wyzwanie konwencjom gatunku gier wyścigowych i podnosi poprzeczkę przez wprowadzenie konsekwencji, gdzie wysokie ryzyko oznacza wysokie nagrody w ramach każdego wyścigu, decyzji i zakładu. Gracze wkraczają do świata Lakeshore w momencie, w którym napad na rodzinny salon samochodowy rozdziera dwóch przyjaciół i stawia świeżego kierowcę na nowej drodze aby zwyciężyć w ostatecznym wyścigu ulicznym i odzyskać bezcenny skradziony samochód.

Gra Need for Speed Unbound będzie dostępna w przedsprzedaży od 29 listopada 2022 roku. Gracze, którzy zamówią grę przed premierą otrzymają paczkę z ekskluzywną zawartością, w tym specjalne efekty jazdy, malowanie, tablicę rejestracyjną, naklejki oraz 150 000 USD w portfelu na początek rywalizacji w trybie wieloosobowym i wiele więcej.

Wyścig nie kończy się jednak w momencie startu gry! Świat Lakeshore nigdy nie stoi w miejscu dzięki serii darmowych aktualizacji, które zostaną udostępnione zaraz po premierze. Ich zawartość zostanie ujawniona w najbliższym czasie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze