NFS Unbound i współprace modowe

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Na ruchliwych ulicach Lakeshore styl to nie tylko wygląd, to sposób na życie. Need for Speed Unbound rozszerzy energię i styl, będące podstawą serii, dzięki współpracy Electronic Arts Inc, Criterion Games i niektórych z najbardziej wpływowych domów mody na świecie. Pionierskie marki, takie jak Palace Skateboards, Versace, Puma, Namilia, Danielle Guizio, Alpha Industries, AWGE, Born x Raised, Brain Dead, Champion, EDWIN, FILA, GCDS, KHRISJOY, MKI MIYUKI ZOKU, NAPAPIJIRI, Vans i inne, wprowadzą swoją wizję stylu, aby fani mogli doświadczyć jej w Need for Speed Unbound - debiutującym na całym świecie już 2 grudnia.

NFS Unbound i współprace modowe

Marki współpracujące z Need for Speed Unbound zostały wybrane przez dyrektora ds. mody w grze i redaktora naczelnego brytyjskiego magazynu kulturalnego Wonderland - Toniego-Blaze Ibekwe. Palace, Versace, Puma, Namilia i Danielle Guizio wprowadzą swoje ikoniczne marki do gry Need for Speed Unbound poprzez wyjątkowe kolaboracje, które zaprezentują każdy z ich nowatorskich pomysłów i wykroczą poza licencjonowaną odzież dla graczy.

  • Palace: Dla trendsetterów ścigających się po ulicach Lakeshore City, Need for Speed Unbound Palace Edition stworzona we współpracy z Palace Skateboards wprowadza wyjątkowe auta, sprzęt i detale, które pozwolą odpicować maszyny i stroje.
  • Versace: Kultowy dom mody, którego nie trzeba przedstawiać, wniesie swój prestiżowy styl do Need for Speed Unbound za pośrednictwem rywalki w grze, Meduzy, która personifikuje buntowniczą energię kobiety Versace i jej oślepiający blask, wraz z 10 elementami odzieży w grze, od kurtek po trampki.
  • Puma: Wieloletni partner serii Need for Speed i synonim "Forever Faster", zapewnia prędkość dzięki swojemu zawodnikowi w grze, Chase'owi, który jeździ w specjalnym Porsche 911 GT3 RS z nadrukiem Pumy. Gracze mogą dostać w swoje ręce 13 innych ekskluzywnych przedmiotów Pumy, w tym spodnie wyścigowe, bluzę i kurtkę. W późniejszym terminie udostępniona zostanie również specjalna kolekcja kapsułowa Puma x Need for Speed Unbound, składająca się z butów i odzieży, tym razem w świecie rzeczywistym.
  • Namilia: Napędzana rewolucyjnym duchem kultury młodzieżowej oraz celebracją wolności i tożsamości, Namilia wprowadzi sześć części garderoby, od płaszcza po gorset. Kapsułowa kolekcja Namila x NFS zawiera ekskluzywne elementy, które zostaną zaprezentowane bliżej premiery gry.
  • Danielle Guizio: Luksusowa marka, która odzwierciedla subkultury Nowego Jorku, współpraca z Guizio wprowadzi do gry rywalkę Harlow, która zaznaczy swój ślad w specjalnym, niestandardowo wykończonym Chevrolecie Corvette Stingray z ikonicznymi motywami marki. Gracze mogą również zdobyć pięć ekskluzywnych elementów odzieży Guizio w grze z kolekcji ready to wear.

Need for Speed Unbound pozwoli graczom na całym świecie zasiąść w fotelu kierowcy i spełniać wyścigowe fantazje na ulicach Lakeshore City, pogrywać z policją i udowadniać, że mają to, czego potrzeba, aby wygrać The Grand, ostateczne wyzwanie wyścigów ulicznych w Lakeshore. Gra charakteryzuje się zupełnie nowym, unikalnym stylem wizualnym, łączącym elementy sztuki ulicznej z najbardziej realistycznie wyglądającymi samochodami w historii serii. O tym przekonacie się 2 grudnia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze