Netflix przecieka wiedźmińskimi spojlerami

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Grudzień 2018
  • Komentuj 3

Henry Cavill spędzi sporo czasu na planie zdjęciowym w Budapeszcie, ale sporą robotę wykona jednak studio podwykonawcze, które przecież zadba o stronę wizualną projektu. Nie tylko charakteryzatorzy i fryzjerzy Cavilla będą mieli sporo pracy... 

A kiedy ekipa nagrywa pierwsze sceny, zapewne w Cintrze patrząc na herby, to studio Torpedo Pictures ma czas pobawić się w kreowanie Kaer Morhen i scen batalistycznych. Poniżej zobaczycie filmiki, które nie są co prawda oficjalne, ale biorąc pod uwagę, ze studio to pracowało przy rewelacyjnym The Expanse, mega popularnym choć nudnym jak flaki z  olejem Shadowhunters z Netflixa czy nawet niezłym filmie Piąta Fala, to można im zaufać w kwestii wizualnej. Pytanie tylko brzmi, czy to już oficjalne prace nad serialem, czy może próbki własnych możliwości?

Takie tam przecieki z forum Redów. :D

Jednak to co najważniejsze z wycieków, to potencjalna wizualizacja Kaer Morhen. Jeżeli tak będzie wyglądać, to bardzo ładny ukłon w stronę gier, bo wiedźmińskie siedziby są niemal identyczne.

Drugi filmik pokazuje scenę walki między drewnianymi domkami. Trochę jak walka Lyrijczyków ze Skelligijczykami, bo widzimy herb Meve na tunice jednego z walczących. Meve jednak pojawia się dopiero w heksalogii, a nie w opowiadaniach, na których ma się opierać serial. Poza tym źródła w postaci rosyjskich kont na YouTubie są jednak mało wiarygodne. No bo dlaczego kanadyjskie studio miałoby wrzucać filmiki na rosyjskie kanały (chociaż z drugiej strony przykrywka idealna)? 

Co sądzicie o przeciekach? Wiarygodnie to wygląda? A może ktoś zbytnio zainspirował się grą i stworzył fanowską wizję tego, jak serial powinien jego zdaniem się prezentować? Muszę przyznać, ze wygląd filmów wcale a wcale nie przypomina tego co widać na zdjęciach (prawdziwych) z Budapesztu.

Na koniec szybki look na profil Lauren S. Hissrich, co tam ciekawego u naszej głównej informatorki?

[Źródła;youtube.comwesteros.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze