Najwyższa pora powrócić do szkoły!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Electronic Arts i Maxis zapowiedziały Dodatek The Sims 4 Licealne lata, oferujący graczom szansę na wytyczenie własnej drogi w okresie nastoletnim. Szkoła średnia to czas odkrywania siebie, a w Licealnych latach gracze mogą spełnić swoje licealne marzenia i wykorzystać bycie nastolatkiem, odkryć swoją tożsamość, uczęszczać do szkoły średniej i eksperymentować poprzez swoje wybory i rozwój.

Najwyższa pora powrócić do szkoły!

Możliwość opowiadania historii - dowolnych historii - jest podstawą dla The Sims. Marka ma długą historię, która umożliwia graczom odkrywanie i wyrażanie różnych wersji siebie, eksperymentowanie z Simami, których tworzą, historiami, które opowiadają i światami, które budują. W Licealnych latach gracze mogą tworzyć własne, wzbogacające doświadczenia w nowym świecie Copperdale w szkole, po szkole i w weekendy. Nastoletni Simowie będą się uczyć i rozwijać, wyrażać siebie i zmieniać swoje życie przeżywając jednocześnie emocjonalny rollercoaster, jakim jest okres dojrzewania.

Przy tworzeniu Dodatku Licealne lata, zespół The Sims współpracował z aplikacją Depop, gdzie nowe pokolenie odkrywa wyjątkowe rzeczy. Moda zawsze była ogromną częścią wyrażania siebie w The Sims, a współpraca rozszerza możliwości modowe w grze, ponieważ nastoletni Simowie mogą tworzyć własne poczucie stylu i wyznaczać trendy, za którymi inni będą podążać.

Simowie mogą kupować ubrania zaprojektowane przez prawdziwych uznanych użytkowników Depop, Jeremy'ego Salazara, Sha'an D'Antes, Lapoze McTribouy, Selenę Williams i Bellę McFadden, w lokalnym sklepie z używanymi rzeczami i bubble tea, ThrifTea, a także poprawiać swój wygląd i zarabiać Simoleony, sprzedając stroje w nowych aplikacjach Trendi , dzięki czemu mogą zostać "Simfluencerami".

Oprócz uczęszczania na lekcje i dołączania do zajęć pozalekcyjnych w liceum w Copperdale, Simowie mogą wybrać się na niezapomnianą randkę na Plumbite Pier lub popijać bubble tea, przeglądając ubrania w ThrifTea. Gracze mogą również dostosować przeżycia swoich Simów związane z balem, od zaproszeń po wybór idealnego stroju na bal i przygotowanie się do wielkiego wydarzenia, aby nastoletni Simowie mogli przetańczyć całą noc z przyjaciółmi. Jest tyle do zrobienia jako nastolatek, a tak mało czasu do ukończenia szkoły!

Dodatek The Sims 4 Licealne lata będzie dostępny 28 lipca na komputery PC i Mac za pośrednictwem Origin i Steam, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze