Najsłynniejszy deskorolkarz powrócił!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 08 Wrzesień 2020
  • Komentuj 0

Po miesiącach rosnącego napięcia, nie musimy już dłużej czekać — gra Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, która pozwala graczom na szalone deskorolkowe akrobacje w zaciszu własnego salonu, pojawia się w sprzedaży. Już teraz fani mogą zostać najlepszymi skaterami z Tony Hawk’s Pro Skater 1+2  na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, rodzinie urządzeń Xbox One od Microsoftu, w tym Xbox One X, oraz na PC poprzez platformę Epic.

Tony Hawk powrócił w niezłym stylu

Aby uczcić premierę, Activision odtworzyło kultowy poziom Warehouse w rzeczywistości tak, by pozwolić pojeździć po nim Tony’emu. Obejrzyjcie epickie nagranie, w którym Tony po raz pierwszy mierzy się z nostalgiczną miejscówką. Na miejscu pojawiła się także firma Vans, która udokumentowała cały proces.

Wierny remaster legendarnych już dwóch pierwszych gier z serii powraca w jednym wspaniałym pakiecie, łączącym wszystkie oryginalne poziomy, klasycznych skaterów i tricki, włączając w to reverty, lip tricki i wall planty, z nowymi możliwościami zabawy, współczesnymi skaterami, nową muzyką i nie tylko, a wszystko to w pięknym 4K na wspierających technologię platformach.

I tak, tryby Create-A-Park oraz Create-A-Skater również wracają! Nowością w Create-A-Park jest solidny edytor, umożliwiający nowe sposoby modyfikacji. Gracze będą mogli udostępniać znajomym swoje parki oraz stylizacje skaterów z opcjami modyfikacji online. Nowa zawartość w remasterze zawiera jeszcze więcej celów niż wcześniej, dodając wyzwania podkręcające rozgrywkę i nie tylko.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 jest dostępny na całym świecie w sugerowanej cenie detalicznej 189,99 PLN w Polsce. Cyfrowa edycja deluxe, zawierająca unikatową zawartość oraz dodatki wewnątrz gry, dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 229,99 PLN. Dla największych fanów dostępna jest edycja kolekcjonerska, w sugerowanej cenie detalicznej 449,99 PLN, zawierająca cyfrową zawartość edycji deluxe oraz limitowany blat firmy Birdhouse. Ktoś z Was się skusił?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze