CoD z polskimi aktorami

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Październik 2016
  • Komentuj 2

Plejada gwiazd w Infinite Warfare

Plejada gwiazd w Infinite Warfare

Activision gorsze od Elektroników być nie może i także stawia na polski dubbing. W najnowszej odsłonie przyszłościowego Call of Duty wystąpią nie YouTuberzy, ale gwiazdy polskiego kina i pierwszy Polak w kosmosie - Mirosław Hermaszewski. Głównego bohatera gry, kapitana Nicka Reyesa, poznacie po głosie Marcina Dorocińskiego. Aktora na pewno kojarzycie z wielu rodzimych seriali i filmów (Pitbull), ostatnio można go zobaczyć w reklamach jednego z polskich towarzystw ubezpieczeniowych. Jednak Dorociński nie będzie jedyną gwiazdą gry. Obok niego zobaczycie jeszcze Olgę Bołądź (Służby Specjalne anyone?), która zagra rolę pani porucznik Nory Salter. Nie możemy zapominać także o legendzie polskiego dubbingu -Jarosława Boberka. Aktor na swoim koncie ma podłożenie głosu pod dziesiątki postaci, jestem pewien, że każdy z nas kojarzy głos Kaczora Donalda czy Króla Juliana - to nikt inny jak właśnie Boberek.

Latało się w kosmos, latało...

Latało się w kosmos, latało...

A kiedy już przy legendach jesteśmy, to ciężko nie wspomnieć o Mirosławie Hermaszewskim - pierwszym Polaku, który opuścił naszą planetę by udać się na podbój kosmosu. Co prawda kosmonauta nie dostał żadnej istotnej roli, ale fakt zaangażowania go do prac nad grą należy uznać z plus. Niestety nie wszystko będzie takie cudowne, przynajmniej w przypadku komputerów PC. Podczas gdy konsolowcy będą mogli sobie wybrać czy wolą Infinite Warfare ogrywać z polskim dubbingiem czy jedynie z polskimi napisami, to gracze na PC takiej opcji nie dostaną. Albo dubbing, albo nic. Ha! Ale jeśli nie macie planów na ten weekend, to zawsze możecie wybrać się na Warsaw Games Week przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie. Tam będzie okazja do spotkania z aktorami (przedstawicieli JaRock też na WGW zobaczycie oczywiście) i posłuchania, co mają o grze do powiedzenia. Premiera Infinite Warfare już za niecały miesiąc - 4 listopada.

PCty wyboru między napisami, a dubbingiem nie dostaną

PCty wyboru między napisami, a dubbingiem nie dostaną

[źródło: informacja prasowa]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze